Praca ze zwierzętami

S

spikey54

Guest
Hej! Chciałbym was zapytać o to czy może ktoś w przyszłości chciałby pracować ze zwierzętami jeśli tak to niech napisze z jakimi. Ja chciałbym pracować z lwami a wy??? :)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
trenowac psy? e nie ma zadnej satysfakacji jak dla mnie najlepsze jest leczenie choc to tez nie jest zle ciekawe co trzeba skonczyc po tym ale pewnie tez wete :D
 

karolka159

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie wszyscy maja predyspozycje zeby moc leczyc... niedawno odeszla moja suczka i nie moglam patrzec jak zwierzaki w lecznicy do ktorej z nia chodzilam sie meczyly:( nie potrafilabym przemoc w sobie jakiegos takiego leku o te zwierzeta i caly czas wyc mi sie chce jak widze cierpiace zwierzeta... bezsensu:( a tersura to tez w jakis sposob pomoc dla zwierzat bo ksztaltujesz ich charakter:)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Dla mnie satysfakcja jak najbardziej by była, ponieważ jak mojego psa czegoś udało mi się nauczyć, to byłam z niego naprawdę dumna.. :)
A na weterynarza to ja bym się nie nadawała, bo z biologii nie najlepsza jestem, tzn. zależy z czego, ale raczej nie..
 

Fioneczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Parę lat temu marzyło mi się, żeby zostać weterynarzem. Ale szybko doszłam do wniosku, że to nie dla mnie z powodu chemii i biologii. Lubię zwierzęta, ale jakoś nie uśmiechała mi się wizja ślęczenia i wkuwania tych wszystkich trudnych rzeczy...
 

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
trenowac psy? e nie ma zadnej satysfakacji jak dla mnie najlepsze jest leczenie choc to tez nie jest zle ciekawe co trzeba skonczyc po tym ale pewnie tez wete :D
z tresury psów moim zdaniem własnie jest satysfakcja bo widzisz jak dzięki tobie stają się posłuszne...jeśli chodzi o weterynarza to za tępa jestem :p narazie pracuję w sklepie zoologicznym i jest suuper a tak to bym chciała coś z psychologią zwierzęcą
 

escarpolette

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
2
Ja chciałabym zostać ornitologiem ponieważ uwielbiam ptaki. Weterynaria i zootechnika również mnie kręcą. Chciałabym móc leczyć zwierzęta, pomagać im stawać na nogi.
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Niestety praca weterynarza ma też wiele złych stron. Kiedyś chciałam nim być, ale gdy wniknęłam głębiej w ten temat, odechciało mi się. I nie chodzi mi tylko o naukę biologii czy chemii, ale też o inne rzeczy.

A tak swoją drogą myślę, że tresura psów to bardzo fajny pomysł. :D

Życzę powodzenia i pozdrawiam. ^_^
 

okrus18

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ja bym chciała pracować z końmi. Co z resztą robie juz teraz :) Tylko że za jazdy a nie jako stałe źródło zarobków.
 

wi-aj-pi

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
wielkopolska
ja także chciałabym pracować z końmi ;)
narazie zagłębiam tajniki jeździectwa, zdobywam doświadczenie i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego... :)
 

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
No ja również swoją przyszłość wiąże z medycyną, a głównie weterynaria, tylko u mnie problem co do szkół, żeby dalej się w tym kształcić.. chciałabym chociaż teraz w tym młodym wieku, pomagać gdzieś zwierzętom, czy coś w tym stylu, ale niestety nie ma takiej możliwości :(
 
Do góry