praca w mundurze

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Witam gdzie waszym zdaniem jest najlepsza praca w słuzbach mundurowych?
moją manią było wojsko ale jak tylko do niego poszedłem to od razu mi sie odwidziło wiec ODPADA!
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
w policji nie jest tak łatwo ale jak ktoś lubi taka prace to czemu nie :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Jeśli mnie by to dotyczyło to bez zastanowienia wybrałbym Państwową Straż Pożarną ;)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Tez wybralbym straz, praca spokojna, nie uzerasz sie z debilami (jak w policji), masz emeryture po (chyba) 15latach i z tego co pamietam co drugi dzien wolny ;) wynagrodzenie srednie
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
tak co drugi dzień wolny, ale to jest chyba tak że 24h siedzisz w remizie, 24h w domu.

też wybrałbym zawód strażaka. Ale chyba przyjmują tylko ludzi w wieku do 25 lat.
 

frans

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Tez wybralbym straz, praca spokojna, nie uzerasz sie z debilami (jak w policji), masz emeryture po (chyba) 15latach i z tego co pamietam co drugi dzien wolny wynagrodzenie srednie
tak co drugi dzień wolny, ale to jest chyba tak że 24h siedzisz w remizie, 24h w domu.
24 służba, 48 w domu. Emerytura po 15 latach, 40% pensji. Sama pensja- ok 1000 z ulicy, po szkole(2 lata) ok 1500. Jak się "nie pali", to jest sporo do zrobienia w jednostce, także nie liczyć na to, że się nic nie robi. Jakieś tam wyjątki pewnie są, ale rzadko :D Czy spokojnie? Są dni bardzo spokojne, są dni bardzo gorące, są dni, że z powodu jednego wyjazdu, w najlepszym wypadku-nic nie jesz do końca dnia, w gorszym wypadku-hafcisz do końca dnia :p (akcje typu: zbieranie człowieka po kawałku z asfaltu), lub łapie cię tzw. dół i nie chce puścić. No i zakres obowiązków: od sprzątaczki, do lekarza. Także są + i -. Co do reszty służb... nie wypowiadam się, bo nie jestem rozeznany.
Ale powinieneś wybrać chyba to, co Cię najbardziej interesuje/kręci ;)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Znajomy mówił mi że zdarzają się wolne chwile i grają w bilarda, oglądają tv i mają siłownie ;)
 

frans

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Znajomy mówił mi że zdarzają się wolne chwile i grają w bilarda, oglądają tv i mają siłownie

Eee no jasne, a ja tak dziwnie napisałem... jeszcze się ktoś wystraszy, że przez 24h śmiga się na szmacie :D Jest oczywiście czas na tv, czy cokolwiek innego.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Moim zdaniem straż graniczna, chociaż pracuję w służbie więziennej
 
Do góry