Praca przy pisaniu tekstów

Status
Zamknięty.
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie!

Jestem właścicielką firmy pozycjonerskiej, w związku z tym poszukuję osób do pisania tekstów pozycjonujących, inaczej zwanych presell page bądź precli.

Jeżeli szukasz pracy na wakacje (bądź dłużej), zgłoś się!

Czego wymagam?
- zaangażowania
- chęci nauki
- odpowiedzialności
- dobrego kontaktu
- sumienności
- uczciwości

Nie wprowadzam ograniczeń wiekowych!
Dla zainteresowanych możliwe podpisanie Umowy o Dzieło.

Oferuję:
- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania - jeżeli się wykażesz, na pewno to docenię i zauważę, dzięki czemu otrzymasz wyższe wynagrodzenie za swoją pracę
- stałe, codzienne zlecenia
- pomoc w razie potrzeby - odpowiem na każde pytanie

Jakich tekstów wymagam?
- zazwyczaj na jeden tekst przypadają od 3 do 5 fraz kluczowych, które należy umieścić w tekście 1000 znakowym w formie pogrubionej
- teksty MUSZĄ być unikalne - jako firma posiadam specjalne oprogramowania, które wychwytują skopiowany tekst (bądź też jego fragment czy nawet jedno zdanie) - jeśli nie zamierzasz uczciwie pracować - oszczędź czasu sobie i mi :)
- teksty nie muszą być dobre jakościowo, nie wymagam fachowej wiedzy, wystarczy jeżeli napiszesz co wiesz na dany temat stosując podane przeze mnie frazy
- do każdego tekstu obowiązkowy jest tytuł

Jak będzie przebiegać ewentualna współpraca?
- na początku pierwsze, testowe - PŁATNE - zlecenie na 10-15 tekstów
- pod zweryfikowaniu unikalności tekstów podejmujemy stałą współpracę
- codziennie wieczorem będę przesyłać do Ciebie frazy na teksty, na oddanie gotowych tekstów oczekuję do 24h (nie przyjmuję tekstów po terminie bez uprzedniej informacji o przełożeniu ów terminu)
- ilość, jaką podejmiesz do napisania na dzień zależy od Ciebie - oferuję 10 a nawet 100 tekstów do napisania w ciągu jednego dnia, więc decyzja będzie należała do Ciebie

Przy zaangażowaniu stawka wzrasta (dla najlepszych nawet o 100%)

Jak więc widać tego typu praca jest bardzo opłacalna - śmiało można napisać 8-9 tekstów na godzinę, co daje większe wynagrodzenie niżeli za pracę fizyczną, siedząc w domu przy kawie można dorobić na wakacyjne rozrywki :)

Tym fachem zajmuję się już od 3 lat, rok temu powstała moja firma, dlatego też ze swojej strony gwarantuję szybie przelewy (posiadam konto mBank bądź WBK), a także stałe zlecenia.

Ilość miejsc jest nieograniczona, jeżeli jesteś zainteresowana/y - napisz. :)

Pozdrawiam serdecznie!

Z poważaniem,
rekrutacja.seo@prokonto.pl
 

Kojotq

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam

Byłbym zainteresowany proszę o kontakt z_stefan@o2.pl
 

kyyba

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeśli oferta jest jeszcze aktualna to proszę o kontakt: kuuba1@op.pl
Pozdrawiam
 

dudek1990

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie , jeśli oferta jest nadal aktualna to jestem gotów podjąć współprace z pani firma , proszę o odpowiedź na mój mail dominikfalkiewicz@gmail.com
 

sylwerek

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

o ile oferta jest wciąż aktualna, jestem jak najbardziej zainteresowany - prosze o kontakt, mój adres E-mail: sylwester.wroblewski@gmail.com

pozdrawiam serdecznie
 
Status
Zamknięty.
Do góry