Praca jako hostessa

termi2468

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam was moja dziewczyna ostatnio dostała pracę jako hostessa/tłumaczka i jestem teraz o nią strasznie zazdrosny czy mam o co być zazdrosny? Czy ktoś wie jak naprawdę wyglądają te spotkania biznesowe na które są wynajmowane te hostessy bo po tym co o nich czytałem i słyszałem to mi się włos na głowie jeży.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Wiesz co... hostessa hostessie nie równa, ja całą szkołę średnią i nie tylko bo czasem sobie jeszcze teraz dorobie pracowałam właśnie w ten sposób i nigdzie nie było mowy o żadnym kontekscie seksualnym. Wyzuluj chłopie. Jak by się coś działo to by Ci dziewczyna powiedziała, ze dzieje się coś złego. Nie masz być o co zazdrosny....praca to praca. Zawsze możesz z nią porozmawiać jak to wszystko wygląda itd.
Zaufanie to podstawa, a tu szukasz dziury w całym a lepiej dla ciebie i dla związku żebyś szybko się z tym uporał...
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Witam was moja dziewczyna ostatnio dostała pracę jako hostessa/tłumaczka i jestem teraz o nią strasznie zazdrosny czy mam o co być zazdrosny? Czy ktoś wie jak naprawdę wyglądają te spotkania biznesowe na które są wynajmowane te hostessy bo po tym co o nich czytałem i słyszałem to mi się włos na głowie jeży.

Ależ Ty masz zaufanie do swojej dziewczyny <_< Choćby tam były orgie na każdym spotkaniu, jeśli Cię kocha, to nie masz o co być zazdrosny.
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Jakby Cie miała zdradzić to zrobi to pracując jako kasjerka :) zawód nie ma znaczenia ;)
 

xeno1735

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
omg.. nie, nie masz o co. normalna praca - jak rozdawanie ulotek czy cokolwiek innego.
 

termi2468

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam was moja dziewczyna ostatnio dostała pracę jako hostessa/tłumaczka i jestem teraz o nią strasznie zazdrosny czy mam o co być zazdrosny? Czy ktoś wie jak naprawdę wyglądają te spotkania biznesowe na które są wynajmowane te hostessy bo po tym co o nich czytałem i słyszałem to mi się włos na głowie jeży.
Ależ Ty masz zaufanie do swojej dziewczyny <_< Choćby tam były orgie na każdym spotkaniu, jeśli Cię kocha, to nie masz o co być zazdrosny.


Niby tak tylko jakoś niechętnie mówi o tym jak wygląda jej praca i to mnie martwi
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Witam was moja dziewczyna ostatnio dostała pracę jako hostessa/tłumaczka i jestem teraz o nią strasznie zazdrosny czy mam o co być zazdrosny?

Jeżeli ją kochasz i ona kocha Ciebie, to nie masz najmniejszych powodów do zazdrości.
 

wojtek88.k

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Moje koleżanka pracuje jako hostessa i sobie chwali bardzo pracę
mruga.gif
Lettka praca, np. na wakacje albo żeby dorobić parę groszy
 

Yvo

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Też jestem hostessą i bywam na tych różnych zleceniach. Ogólnie jest tak, że jest sporo napalonych facetów, chętnie rozmawiają z hostessami, czasem z podtekstem. Najgorsze są konferencje. Raz proponowano mi seks za 10 000 zł... Czasem, jest na prawdę tragicznie, ale zależy od charakteru akcji. Konferencje, wydarzenia związane z samochodami - tragedia. Hostessy nie mają życia, zwłaszcza jeśli jest już pod wieczór i najarani faceci się upiją... Promocje, eventy - jest ok. Ale ogólnie jeśli dziewczyna jest rozgarnięta, to nie masz o co się martwić.
 
V

Vislea

Guest
nie mów głupot, nie obawiaj się moja koleżanka tak dorabia a za hmm , otwarta nie jest.
 
Do góry