Praca inżynierska - kontrola jakości

fransf

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Temat mojej pracy to INNOWACYJNE METODY STOSOWANE W KONTROLI JAKOŚCI PÓŁPRODUKTÓW NA WYBRANYM PRZEDSIĘBIORSTWIE. (odlewy/odlewnictwo)
Problemem jest to ze nie potrafię za bardzo znaleźć informacji czy to w internecie czy konkretna literatura dotyczących różnych metod stosowanych w odlewnictwie. Może ktoś miał styczność albo posiada coś co mogłoby pomóc? byłbym wdzięczny! Pozdrawiam
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie rozumiem. Nie możesz znaleźć firmy która się tym zajmuje?
 

reniferbd

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
wchodzisz na swoją bibliotekę i szukasz w indeksie rzeczowym lub przedmiotowym wspisując różne hasła, które mogłyby się odnosić do twojego tematu.
Jeżeli miejsa biblioteka za dużo nie daje, zawsze są biblioteki uczelniane itd.

np. o kontroli jakości:
Zarządzanie jakością : podręcznik dla studentów wyższych szkół technicznych : praca zbiorowa. T. 4, Metody oceny jakości wyrobów technicznych / pod red. Adama Tabora, Andrzeja Zająca, Marka Rączki
bierzesz książkę do ręki i przeglądasz czy do czegoś ci się przyda.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Głównie od rozwiązywania takich problemów jest promotor. Wiem z własnego doświadczenia, czasem po prostu ciężko jest wystartować. Ja na szczęście trafiłem na cudownego promotora mojej inżynierki. Do dnia dzisiejszego zastanawiam się co mnie podkusiło, żeby wybrać taki temat pracy... Z maszyn elektrycznych czyli największej kobyły na elektrotechnice :p Ale nie żałuję, dużo się nauczyłem... i zrozumiałem.
Nooo.. to powiedz promotorowi, że szukałeś literatury i nie znalazłeś, jeśli szukałeś wystarczająco bo szkoda by się było wygłupić ;)

BTW. teraz stoję przed kolejnym wyborem tematu magisterki... I dochodzę do wniosku, że pocą mi się stopy.....
 
Do góry