PRACA DLA STUDENTÓW

Status
Zamknięty.

igunia89@gmail.com

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Praca polega na sprzedaży wirtualnych szkoleń marketingowych! Masz trochę wolnego czasu potrafisz poruszać się w internecie (obsługiwać e-maila) i znasz podstawowy program komputera M. Word? Ta praca jest dla Ciebie ( mozna wyciagnac 100-300 zl dziennie!!!) Twoje zarobki zależą od Ciebie. Więcej informacji uzyskasz na e-mailu: igunia89@gmail.com
 

grylly

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Praca polega na sprzedaży wirtualnych szkoleń marketingowych! Masz trochę wolnego czasu potrafisz poruszać się w internecie (obsługiwać e-maila) i znasz podstawowy program komputera M. Word? Ta praca jest dla Ciebie ( mozna wyciagnac 100-300 zl dziennie!!!) Twoje zarobki zależą od Ciebie. Więcej informacji uzyskasz na e-mailu: igunia89@gmail.com
Acha na pewno?Pewnie to robota coś w stylu słupa albo klikanie w banery itp. itd.

:lol: Mam ciekawą ofertę pracy i idzie zarobić przy tym całkiem całkiem( to nie jest żadna piramida ani klikanie w reklamy , w jakieś linki)jak chcecie się czegoś więcej dowiedzieć to piszcie na maila: p-a-w1226@wp.pl
 

michumor

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Praca polega na sprzedaży wirtualnych szkoleń marketingowych! Masz trochę wolnego czasu potrafisz poruszać się w internecie (obsługiwać e-maila) i znasz podstawowy program komputera M. Word? Ta praca jest dla Ciebie ( mozna wyciagnac 100-300 zl dziennie!!!) Twoje zarobki zależą od Ciebie. Więcej informacji uzyskasz na e-mailu: igunia89@gmail.com
Nie wiem, jak Was, ale mnie tego typu oferty doprowadzają do szału.. Z góry wiadomo, że coś tu śmierdzi i tylko niepotrzebnie nadzieję robią, że może coś się uda znaleźć.. :(
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Ach plany i marzenia o wielkich pieniądzach, i prawie że wiara w realizacje tego.
 
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Nie wiem, jak Was, ale mnie tego typu oferty doprowadzają do szału.. Z góry wiadomo, że coś tu śmierdzi i tylko niepotrzebnie nadzieję robią, że może coś się uda znaleźć.. :(

Szanujący się student byle czego się nie podejmuje ;). Więc nie ma o co się złościć :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry