praca dla studentów - cały kraj

Status
Zamknięty.

przemek-mv

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Poszukujemy do współpracy młodych osób - studentów, absolwentów, którzy posiadają wiedzę na temat oprogramowania firmy Microsoft i jego użycia w produktach mobilnych.

Typ pracy: weekendowa, płatna (15pln/h)

Czas trwania pracy : 20 weekendów ( piątek i sobota po 10h) – start początek kwietnia 2011r.

Stanowisko: Promotor oprogramowania Microsoft w centrum handlowym

Lokalizacja, miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Łódź, Kraków

Wymagania:
1. Pełna dyspozycyjność w weekendy
2. Znajomość branży IT – głównych graczy na rynku notebooków
3. Ogólna znajomość technologii IT
4. Znajomość zagadnień systemu operacyjnego Windows OS, systemu WIN 7 i jego zalet
5. Podstawową wiedzę na temat systemów operacyjnych –Microsoft, Mac OS X oraz Linux/Unix.
6. Podstawową wiedzę na temat rynku Smartfonów – popularne modele dostępne na rynku, umiejętność wskazania różnic w stosunku do zwykłych telefonów (zalety)
7. Podstawową wiedzę na temat pakietów biurowych Microsoft Office.
8. Sumienność, zaangażowanie w zakresie wykonywania powierzonych obowiązków
9. Łatwość w komunikacji

Należy przesłać CV na adres : przemyslaw.kwiecinski@mediaverse.pl

Proszę w CV o kilka słów na temat zainteresowań (oprogramowanie, urządzenia mobilne); zdjęcie oraz wskazania miasta, w którym jesteś gotowy/a podjąć współpracę.

Kontakt zwrotny nastąpi drogą telefoniczną oraz mailową celem omówienia szczegółów dalszej rekrutacji i współpracy.

Czas zgłoszeń - do 22.02.2011r.

Proszę o przekazanie oferty znajomym, jeśli byliby zainteresowani współpracą.

Pozdrawiam,
 

michumor

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ciekawa oferta. Idealna praca dla studenta, takiego jak mój brat. Szkoda, że nie zauważyłem jej wcześniej. Wszedłem na stronę, ale nie widać tam żadnego info o rekrutacji. Czy może ktoś z forumowiczów podjął się tej pracy i mógłby coś napisać?

Dzięki z góry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry