PRACA DLA NASTOLATKA?

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Kurczę, czy nikt to nie zarabia w "tradycyjny" sposób? Wszyscy w internecie? Nie wiem jak może sprawiać satysfakcję praca polegająca na klikaniu, albo na zakładach. Jak ja szukałam dorywczych prac za młodu, to roznosiłam ulotki, pilnowałam dzieci. To daje większą frajdę, doświadczenie i można takie rzeczy wpisać w pierwsze CV. Na portalu opiekaseniora.pl można zamieścić swoje ogłoszenie i na pewno znajdzie się jakaś starsza osoba, która potrzebuje opiekuna. Nie uważacie tego za bardziej produktywne? I można komuś pomóc...
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
każdy sobie radzi jak umie. Wciąż dużo osób zarabia roznosząc ulotki, to widać na ulicach. Ale niestety są takie czasy, że młodzi najlepiej radzą sobie z komputerem i najchętniej szukają zajęcia kótre by ich od komów nie odciągało. Każdy sposób na zarobek jest dobry o ile jest to uczciwa praca ;-) Opieka nad starszymi jest dosyć trudną pracą, dlatego niewiele osób się na to decyduje. Szkoda. To też kształtowanie charakteru i wrażliwości.
 

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Opieka nad starszymi jest dosyć trudną pracą, dlatego niewiele osób się na to decyduje. Szkoda. To też kształtowanie charakteru i wrażliwości.
Właśnie nie każdy nastolatek jest w stanie podjąć się takiej pracy. Choć ja uważam, że to zależy od tego jaki stopień pomocy jest wymagany. Bo jeśli chodzi o codzienne zakupy, czy zapłacenie rachunków, spacer czy po prostu rozmowę i towarzystwo drugiej osoby, to taka praca jest jak najbardziej dostępna dla takiego młodego człowieka. Szkoda, że to nie jest u nas takie popularne, jak np. we Francji, gdzie to jest na porządku dziennym. Założyłam nawet wątek o portalu opiekaseniora.pl, gdzie moźna zgłaszać swoje cv niezależnie od wieku. Może komuś się przyda. :)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No i to się chwali. Wiadomo, że jeśli chodzi o opiekę na przykład nad osobą która jest chora, to nastolatek sobie sam nie poradzi, ale takie zakupy, spacery i tym podobne czynności może spokojnie wykonywać. Nawet nie za pieniądze, ale dla własnej satysfakcji. tylko, czy są jeszcze tacy ludzie, którzy potrafią pomagać innym bezinteresownie?
 

Rurkowicz

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Szukam pracy w Krakowie i okolicach, mam 16,5 lat, mogę robić wiele rzeczy oprócz noszenia ciężarów (budowa).
Uczę się informatyki więc umiem szybko pisać, obsługiwać offica na Macu i Windowsie (2003,2007,2008), składać komputery, tworzyć strony www itp.
PS Słyszałem, że wiele osób pracuje przez internet, ale nie wiem dokładnie o co chodzi, wiecie coś o tym?
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
IDEALNA OFERTA DLA NASTOLATKÓW Z WOJ. OPOLSKIEGO!!

Wiecie, miałem ten sam problem co wy. Mam 16 lat i ciągle nie umiałem znaleźć pracy.. Na szczęście brat mnie uratował :D mianowicie, często jeździ do Holandii do pracy i znalazł mi w biurze ofertę pracy dla nastolatków. Wymagany wiek: 16-17 lat. Więc postanowiłem, że pojadę, ale jak wiadomo - z osobą towarzyszącą zawsze raźniej i tu się nasuwa moje pytanie. Chce ktoś jechać ze mną?

Z tego co wiem firma oferuje:
-Odpowiedzialnych opiekunów
-Lekką pracę (segregowanie książek do odpowiednich wózków)
-Sporo wycieczek dla młodzieży tam pracującej
-Miejsca zakwaterowania o wysokich standardach (i dość tanie - 10 euro miesięcznie)
-Ze stawką jest trochę cienko, bo 2,90 euro brutto za godzinę, ale mi to wystarczy.


Ja planuję jechać na 7 tyg. wyjazd 5 lipca. Chętni zgłaszać się na gg 2341517 JAK NAJSZYBCIEJ!! Bo już pod koniec czerwca planuję jechać się tam zapisać.
 

hella9

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja w liceum dorabiałam sobie na promocach i zgoa rodziców nie była potrzebna, ale miałam juz 17 lat.
 
P

pawelkuglarz

Guest
Witam dam prace dla Nastolatkow ktorzy potrzebuja pieniedzy. Oferta na GG:16214814
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Kokosów nie zarobicie klikajac w reklamy, moze opieka nad dziećmi?? Tak dorywczo, moje siostra pilnuje dziecka sasiadów pare razy w tygodniu, za godzine ma 10 zł i fajny kontakt z maluchem.
 

piter48pl

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kokosów nie ma ale człowiek pracujący wyciąga 200zł miesiecznie , a młodzież przed komputerem spedza wiecej czasu. Wnioski nasuwają sie same :eek:k:
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Kazdy pomysł na swoje pieniadze jest dobry, i każda propozycja daje większy wybór.
 

Matrixmat1993

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Po co kombinować z pracą fizyczną, kiedy w prosty sposób można zarobić pieniądze przez internet?
Szukasz pewnie pracy, która będzie jednocześnie mila i przyjemnia, a także przyniesie niemaly zysk?
Zajrzyj na tę stronę:

http://puzz.org.pl/?p=54mITNQgmoZ6

Najpierw należy wygrać grę, następnie zarejestrować się wedlug instrukcji i odebrać pieniądze? Wydaje się zbyt proste, aby moglo być prawdziwe? Sami się przekonajcie.

Pozdrawiam,
w razie jakichkolwiek pytań, jestem do dyspozycji.
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Popieram kolegę wyżej.
Znalezienie odpowiedniego systemu zajmuje trochę czasu i wymaga pewnego zaangażowania. Natomiast profity z takiego przedsięwzięcia mogą być zadowalające, a nawet zaskakujące. Chęć łatwego zysku nie idzie w parze z wysokimi zarobkami. Warto więc włożyć odrobinę wysiłku i spróbować coś osiągnąć :eek:k:
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
hej
w tym roku koncze liceum i pora pomslec o pracy
co bardziej polecacie praca w Polsce na budowie/dachach za ok 100zł dziennie czy wyjazd za granice i praca za 80 euro dniowka.
wiadomo ze za granica zarobek lepszy ale trzeba wyjechac, a tak mam w Polsce i nie daleko. Tylko ze w Polsce bym musial pracowac i w pracy i w domu pomagac rodzicom przy gospodarstwie a za granica po robocie fajrant ;)
i za granica praca w gospodarstwie czyli to co w domu robie.
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Za granicą wyższe stawki, ale koszty również większe. Myślę, że 100zł dniówki to nie jest wcale najgorzej.
Jeżeli prace za granicą masz pewną i u zaufanych ludzi to warto spróbować. Natomiast w kraju będziesz miał więcej swobody.

Obie możliwości mają swoje plusy i minusy. Sam musisz wybrać :)

Pozdrawiam
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Cięzko jest nastolatkowi znalezc dobra pierwsza prace,bo łatwo jest albo go oszukac,daja najczesciej małe pieniadze,albo ze wzgledu na zerowe niemal doświadczenie moze czesto jedynie roznosić ulotki.A to tez nie zawsze jest praca dla kazdego.
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Cięzko jest nastolatkowi znalezc dobra pierwsza prace,bo łatwo jest albo go oszukac,daja najczesciej małe pieniadze,albo ze wzgledu na zerowe niemal doświadczenie moze czesto jedynie roznosić ulotki.A to tez nie zawsze jest praca dla kazdego.
Dokładnie.
Sam kiedyś znalazłem się w sytuacji kiedy ciężko harowałem przy budowie prawie dwa tygodnie, a kasy nie zobaczyłem na oczy. Gościu po prostu sobie mnie olał, a ja zmarnowałem 2 tygodnie wakacji.
Od tamtej pory zacząłem uważnie analizować oferty.
 
Do góry