Praca a znajomość programów komputerowych

  • Thread starter Marjeretka
  • Rozpoczęty
M

Marjeretka

Guest
Jak opisujecie swoje umiejętności w zakresie obsługi komputerów i programów? Jeśli umiem posługiwać się Wordem w raczej podstawowym zakresie, czy mogę napisać w CV, że znam go "dobrze"? Czy takie podkoloryzowanie szybko zostanie zweryfikowane? Wiem, że w tym momencie tego typu umiejętności to podstawa, ale nie miałam za dużo do czynienia z komputerami na studiach, stąd czuję się poniekąd informatyczną ignorantką.
 

michumor

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego, co rozumiesz przez podstawowy zakres? Koloryzowanie w dokumentach aplikacyjnych zazwyczaj "wychodzi", także ja szczerze odradzam. Jeśli chcesz znaleźć pracę to nie ściemniaj w cv.
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Obsługa programów komputerowych to szeroki temat. Programy typu Word mają wiele zaawansowanych funkcji, o których zwykli zjadacze chleba nawet nie słyszeli. Zawsze można się doszkolić zapisując się na jakiś kurs internetowy. :)
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Z obsługą komputera jest tak, że wszyscy piszą w cv, że mają opanowany pakiet office itd. Oczywiście 90% umie "coś tam napisać w wordzie", na excelu potrafią zrobić tabelkę i to by było na tyle. Ja z samej ciekawości sprawdzam możliwości jakie dają te programy. Poza tym pakiet office to coś więcej niż tylko word i excel.
 
Do góry