pozycjonowanie strony w internecie

BUNNY1986

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
jestem właścicielem firmy która od roku funkcjonuje na polskim rynku posiadam znaczną ilość stron internetowych które są z optymalizowane chodzi mi głównie o wypromowanie ich jaki program jest do tego najlepszy? czekam na wasze opinie i pomoc
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Co pozycjonowanie ma wspólnego z programowaniem?

A co do tematu, to w Internecie jest bardzo dużo na temat pozycjonowania. Na Twoim miejscu nie szukałbym pomocy na forum ogólnotematycznym. Na tym forum na pewno dobrze Ci doradzą.
 

Mythios

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Polecam ebooka o pozycjonowaniu: Pozycjonowanie dla początkujących. Niedrogi, a ja dwa tygodnie po przeczytaniu tak wypromowałem moją stronę (za darmo):

ile można zarobić na stronie internetowej - 11
zarabianie w programach partnerskich - 4
programy partnerskie - 28
zarabiaj w sieci - 12

Są to miejsca w google... Hasło "programy partnerskie" jest bardzo konkurencyjne, pozycja strony ciągle rośnie. Myślę że jak na 2 tygodnie pozycjonowania to niezły efekt...

Zapraszam do lektury książki, tutaj darmowy fragment ebooka :)
 

gluchy8

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
zaleczy czy chodzi ci o pozycje strony w wyszukiwarkach czy promowanie marki oraz kampanie reklamowe ?
w przypadku pozycjonowania musisz zdobywac jak najwieksza liczbe linków prowadzacych do pozycjonowanej strony. Polecam dodawanie stron do katalogów z wyskoim PR oraz pisanie artykulów na PresellPages, oraz MocneLinki.

a jezeli chodzi o promocje marki strony, i kampania reklamowa, to musisz zdobyc jak najlepsze kontakty, podejmowac wspolprace z roznymi serwisami znanymi w internecie, kupowac reklame bannerową itp.
 
Do góry