Pozycje obowiązkowe- TV

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
To zajrzyj na nseriale. Propozycje VOD jakie mają na wakacje są dosyć ciekawe.
 

elkomodor

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Z filmowych kanałów dwoma niedoścignionymi są TCM i AleKino. Moim zdaniem ani kanały HBO, ani Canal+ nie mają do nich startu. Wynika to z tak prostego faktu, że ramówka na HBO czy Canal+ jest dobierana wg. klucza nowości produkcji, a że większość nowych filmów jest słaba to też większość ramówki w tych kanałach jest słaba. TCM i AleKino natomiast dobiera filmy wg. jakości i w efekcie raz na jakiś czas można trafić na takie ramówki, że de facto od rana do nocy można by oglądać jednen świetny film za drugim nie zmieniając kanału.
 

jukli

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
tak, tak, widziałem, są ciekawe rzeczy i nowe, jak chodzi o en seriale. jak juz przy vodzie, to polecam tę nową kolekcje kino świat, to jest w tej usłudze z połączeniem do neta.
 

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
To się nVOD net nazywa. no fajnie że poprawili ilość tego co tam jest. Ale ja i tak fanem vod nie będę, kanałów filmowych zreszta też nie przebuję. W Takiej podstawowej ofercie mam wszystko co potrzebuję, sportwszędzie jest taki sam :p
 

jukli

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
te kolekcje filmów nvod są tak śmiesznie tanie, że nawet jak bym nie był fanem kina to bym wziął, żeby mieć dostęp i alternatywę na wieczór.
 

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Warszawa
To akurat prawda, cena za te filmy jest symboliczna. choc tyle można znaleźć ostatnio też na premium hd, że problemów z ilości filmów nie ma
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja muszę polecić wszystkim nowośc na ence czyli history HD. Tak dobrego kanału historycznego jeszcze nie było jak dla mnie. A kosztuje jakieś grosze.. Ja nie jestm faką kina, ale dobre reportaże historyczne to jest to :)
 

oniryczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Zależy, jaki mam cel. Jeśli już przysiadam się do oglądania i chcę obejrzeć film, to szukam go przede wszystkim na TCM, czasami HBO, Cinemax... Kiedy szukam czegoś ciekawego na świecie, to Discovery. Dla rozluźnienia - Comedy Central :)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Hej, temat tak "praktyczniej"dotyczący tv. Jakie kanały telewizyjne są dla was najważniejsze, których pozbycie sie byłoby dla was odczuwalne? Szczególnie ciekawi mnie, czy w przypadku kablówki/satelity są takie, czy wszystko można zastąpić internetem.

Najważniejsze ? TLC, FOX, Discavery, Planete +, Ale Kino +.
 

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Tak, to history hd jest ok? jakoś nie przekonała mnie dopłata mimo że lubie coś konkretniejszego niż głupie fabuły cały czas ;]
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Wyobraź sobie że naprawde ciekawy kanał. Warty tych dodatkowych pieniędzy. Brakowało mi czegoś takiego poza discovery, tvp historia jakoś mi nie podeszło.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Też strasznie mi się spodobał histry hd. Ostanio mieli super cykl dokumentów o początku świata, geniale.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Co dla was znaczy "symboliczna" opłata za film w nce? 1grosz? Hm?
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Trzy złote bodajże.. No nie wiem, wg mnie warte są tej ceny proponowane programy.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Popieram, choć wiem że dla niektórych to dziwne, ze dopłaca się jeszcze za jakiś kanał. Ale w sumie to ma sens - masz załóżmy podstawową ofertę i płacisz tylko za to co cie interesuje, tak to powinno funkcjonować.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A ja już niedługo z telewizji naziemnej bede miała ma 20 kanałów i wreszcie moze coś normalnego do ogladania znajde, bo teraz majac 200 nieraz nie mam czego ogladac.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Formula 1,
pic_1294262145_1.jpg
,
efc14355.gif
 
M

MacaN

Guest
Heheh :) Ciekawy tytuł :p

A obowiązkowe " pozycje ", jak to ujęłaś to :

TVN turbo, Discovery ( world, science i chanel ), History, Polsat Play, Często też oglądam ( chodź bez większego zaciekawienia ) TVN i TVP.
 
Do góry