Pozycja waszego penisa w bieliźnie

W którą stronę nosisz penisa?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
L

lukas11136

Guest
Witam panowie i panie, ostatnio nurtuje mnie pytanie, jak większość ludzi nosi swojego penisa w majtkach oraz która z dwóch pozycji jest lepsza i zdrowsza? Osobiście nosze od dziecka w dół, normalnie zwisa, ale zauważyłem, że mój ojciec, nosi już do góry oraz podkreśla to czasem poprawiając go sobie i chodz na początku nie zwracałem na to uwagi to zaczeło mnie tak zastanawiać, czy tak jest wygosniej, zdrowiej, bardziej komfortowo, praktyczniej, higieniczniej ? Czy tego uczyli was rodzice czy sami sobie upodobaliście taką pozycje? Czy podczas zwodu penisa ułożonego do góry, nie wbija się on w brzuch?

Sam próbwałem go tak ułozyć do góry, ale było to dla mnie niezbyt przyjemne i przy każdym ruchu się on osuwał.

Temat nieco błachy, ale odpowiedzcie :D
 

Jakubu

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Sam próbwałem go tak ułozyć do góry, ale było to dla mnie niezbyt przyjemne i przy każdym ruchu się on osuwał.

Temat nieco błachy, ale odpowiedzcie :D


Ja też spróbowałem ,jeszcze jak chodziłem po domu to się trzymał,ale jak schodziłem po schodach to się osunął.Jeszcze mam na bokserki założone białe kalesony,bo teraz bardzo zimno.Bez kalesonów też by się chyba odrazu osunął.Musiałbyś założyć jakieś obcisłe slipy ,to może by się trzymał.Ja jednak nie lubię obcisłych majtek.Zresztą wcale to nie jest wygodnie tak nosić kutafona.Wolę jak sobie lużno wisi.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Rety, a co za różnica? Zacznijmy od tego, że penis nie robi zwodów. A w trakcie wzwodu, gdybym miał tendencje do "układania go sobie do góry", musiałbym sobie grzebać w majtach, a raczej tego unikam.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Czy tego uczyli was rodzice czy sami sobie upodobaliście taką pozycje?
you're kidding ? :mruga:

niby jaki bylby cel w noszeniu i ukladaniu go w gore ^^ lol

a tak btw. ogladasz jak twoj ojciec trzyma penisa w majtkach...? :pokrecony:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Własny penis to przyjaciel, z którym facet powinien rozumieć się bez słów :) Więc jak leży po lewej, po prawej, na górze czy na dole to znaczy, że tak po prostu chce i należy to zaakceptować :D
 

nakamilo99

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
dokładnie...jak się ułoży, tak powinien leżeć...byle by nie przeszkadzał :D
 
M

milocstar

Guest
Ja nosze zawsze w dół, tak jest najbardziej naturalnie
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jak sie ulozy tak spi. Sam wie lepiej jak mu wygodniej :p

A tak powaznie, to nie przeszkadzam mu chyba ze sie zrobi niewygodnie :)

Przewaznie lezy w dol albo na bok.

Niech sobie spi biedaczek co go ciagle do gory stawiac ? DO gory to jest jak jest w pracy. Dawajcie mu tez czas wolny dla siebie co ?
 
Do góry