Pozy do zdjeć,

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
A ja proponuję coś takiego:

09_Mloda_dziewczyna_szu1.jpg


Przecież zdjęcia w łazience są trendi ! Tak samo te wystylizowane pozy przed lustrem w okularach słonecznych, podczas gdy na zewnątrz jest -2 stopnie.
Narysowane brwi?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Henna może zdziałać cuda.

1127.jpg


Nie wzoruj się na takim czymś. Lepiej stwórz artystyczne zdjęcia, niż takie pod publiczkę.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Tak po za tym tematem, myślicie, że dobrze byłoby zdjęcie jakoś przerobić?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
http://www.maxmodels.pl/ i zakładka fotograficy lub modelki. Sprawdź ten portal, bo mało tam "fotkowej" młodzieży, ludzie są kreatywni. Można znaleźć ciekawe pOzy i kompozycje do zdjęć.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie przerabiaj zdjęć. A jeśli koniecznie musisz, to nie rób tego na dużą skalę.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ta rozjechana przez samochód emota ":(" wyprowadza mnie z równowagi. Nikomu na pewno nie przeszkadzają Twoje "niedoskonałości"; powiem więcej - to Ty je tak nazywasz! Problemy będą,
kiedy urodzisz dzieci, zaczniesz się na poważnie starzeć. Teraz na pewno jesteś h0t :p Wszystkie nastki są h0t i nie ma wyjątków.
Dlatego wymyślaj jakieś kreacje, chwytaj za aparat i dawaj cząstkę siebie innym. Pozdro
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie przesadzaj. Piękno to pojęcie względne. Dla jednych możesz być brzydka, a dla innych ładna. To jest kwestia tego czy akceptujesz samą siebie.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
damn it , myślałem , że to ja mam problemy , a tu taka beka.. :lol:

Generalnie jeżeli jesteś nieładna to żadna poza Ci nie pomoże ponieważ nie będziesz wyglądała nawet tak dobrze jak jakaś tępa lecz ładna 14-latka na zdjęciu do którego nawet nie pozowała.

Prawdopodobnie nawet nie wyglądasz źle, ale jak połowa polskich nastolatek szukasz sobie dodatkowych kompleksów , albo jesteś po prostu spaczona zaburzeniem osobowości zwanym "dysmorfofobią" ;D
 

nika8

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
możesz również popatrzeć na www.maxmodels.pl ;);* nazwa tej strony mówi za siebie...;p są tam modelki, fotograficy i inni-możesz popatrzeć na ich zdjęcia i brać z nich przykład ;);p
 

lunaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Sosnowiec
albo się ma wyobraźnie , albo się jej nie ma
albo się wie co z sobą można zrobić albo robi się taki zdjęcia, jakie z zażenowaniem oglądamy na nk i fotka.pl

models.com
maxmodels.pl
vogue.com
marieclaire.com
digart.pl
deviantart.com
photoblog.pl
i wiele wiele innych
 
Do góry