Pozwoliłem Pójść ...

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Witajcie :)

Pozwoliłem pójść Dziewczynie na impreze ,Pytała Mnie czy Może , wiec odpowiedziałem , że nie będę bronił Ci pójć na impreze na którą Cię Zaproszono , Ja Nie chodze na Imprezy bo Traktuje Życie na powaznie , będąc w Związku :) i Życzyłem Miłej Zabawy ;) Czy dobrze Postąpiłem ? :) .... Powiem ze jestem z natury Romantykiem.
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja Wiem Jaka Ona Jest :) że Napewno tak By nie Postąpiła :) Chciałbym wiedzieć więcej na Ten temat :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
a wiec uważam że dobrze zrobiles ze jej pozwoliles pojsc na ta impreze, dobrze ze masz do niej zaufanie i dobrze ze jej nie ograniczasz ;) myślę że jestes wobec niej wporzadku :) :eek:k:
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Uczciwość , Zaufanie , Szacunek - Zazdrość nie Ukazuje bo To Boli i Przez ToZwiązki Nie Wytrzymują ... Więc to Są Cechy Które Ukazuje Drugiej Połówce :) Powiem że Dzieli nas 2h drogi :)
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Postąpiłeś normalnie. Takiego czegoś się oczekuje od chłopaka, że będzie normalny.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
taa. Chlopak mojej siostry pozwolil jej jechac. Albo potem nie odzywal sie przez tydzien :eek:. Ale on jest strasznie zazdrosny, nawet jak ktos jej powie "czesc" ;/
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Kłótnie i z Tym Związane Rzeczy w Zwiazku Mi są Nie Potrzebne , Nie Doprowadzam do Nich i Nie Oczekuje Ich :) - Tak Myślę że to Wszystko Przez Zazdrość się Burzy.

Proszę Wypowiadać się :) Podobne Sytuacje ... lub Porady z Waszych Doświadczeń :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Prawda.
Ciesze sie ,że ufasz jej w tak dużym stopniu.
Jeśli ona Cie kocha to nie zdradzi.
Tak czy inaczej dobrze zrobiłeś tym bo udowodniłeś ,że ufasz jej w 100%.
Mój były chłopak postąpił podobnie. Pozwolił mi iść na 100dniówke z przyjacielem...
Stało sie jak sie stało. Zdradziłam go.
Ale Twoja dziewczyna napewno jest inna. Bo nie wszystkie są takie same.
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
No ale skoro piszesz o tym na forum, chyba odchodzisz od zmysłów :]
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dlaczego Zdradziałaś , Co Cię zmusiło do tego ?? Przecież Miałaś Wspaniałego Mężczyznę ?? Nie Moge Takich Rzeczy słuchać ... bo To Bioli :(:( Mi Bardzo Bardzo zależy Na Drugiej Połówce :):) ...

No ale skoro piszesz o tym na forum, chyba odchodzisz od zmysłów :]

Tzn.??
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Czapka - do mnie pisałaś?
Wiem,że mam nie pokolei w główce jeśli o to chodzi :]

Misieek...bo to jest tak,że ja go kochałam,zależało mi...ale podobał mi sie mój przyjaciel ze wzajemnością zresztą. Na sam koniec 100dniówki. Podczas gdy tańczyliśmy 2 ostatnie tańce...schylił się i mnie pocałował. Głupio to zabrzmi. Ale wiedziałam co to będzie oznaczać. Wiedziałam...ale miałam w sobie podświadome uczucie,że nie powinnam ale chce. i stało sie...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ale na impreze poszła (zapewne) albo ze znajomkami...albo sama. Z resztą sam wiesz,i znasz ją najlepiej. Sądze,że ona nie popełni tego samego...wydarzenia które popełniłam ja.Każda dziewczyna jest inna - pamiętaj.
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Tak na Impreze Poszła Sama.

Tak Jak Pisałem Dzieli Nas 2h Drogi. Bardzo Mi Brakuje Rozmowy z Nia , ale Ma Konto Zablokowane :( Całymi Dniami Myślę o Niej , Serce Bije jak Zwariowane ! ...
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Pisałam do autora tematu ale chyba nie bardzo zrozumiał o co chodzi :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Misieek... a Ty do niej nie możesz zadzwonić? Czy ona nawet odebrać nie może?
Poza tym...nie nakręcaj sie negatywnie :) Będzie dobdzie :) Nic złego sie nie stało . To tylko impreza.
 

Gerion

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
1
To raczej kwestia zachowania konkretnej osoby po wypiciu alkoholu a nie zaufania czy tez przywiazania do swojego partnera. Smutne ale prawdziwe. Niektorym te granice zacieraja sie dosyc ostro po wypiciu nawet malej dawki. Wiem, niestety, z autopsji.

Pozdrawiam, nawet jesli nastawilem Cie troche pesymistycznie.

G
 
Do góry