Poznam

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Witam...

Choć wiem, że ciężko jest znaleść osobe przez internet , która kiedyś była by dla mnie najważniejsza ... będąc oparciem i największym szczęściem w Twoim życiu, to jednak wierze, w to, że jest to możliwe. Od dłuższego , czasu jestem już sam...Chce znów kogoś pokochać, nie na siłe oczywiście...ale pokochać jak najbardziej szczerze. Chciałbym jak wiele osób, budzić się z uśmiechem na ustach i wiedzieć, że jest taka osoba, dla której potrafiłbym zrobić wszystko...

Krótko o mnie [bo specjalnie nie lubie, zbytnio się opisywać]...
To co najbardziej mnie charakteryzuje, to wrażliwość , skromność, opanowanie...nie ma u mnie w głowie coś takiego jak kochać z jakimś ograniczeniem. Jak już kocham to na maksa.

Dlatego chętnie nawiąże kontakt z dziewczyną o ciekawym charakterze... najlepiej gdyby to był ktoś z Krakowa lub okolic. Może czekam właśnie na Ciebie...kto wie ?

Pozdrawiam...
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
oj, Maciuś, znowu sam..? :c
ja zawsze chętna,
może nie od razu miłość, ale..
troche nie te okolice, nie ten wiek, nie ten charakter{?}..
jak coś, to nr znasz.. ;}
 

a moze jednak...

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam...

Choć wiem, że ciężko jest znaleść osobe przez internet , która kiedyś była by dla mnie najważniejsza ... będąc oparciem i największym szczęściem w Twoim życiu, to jednak wierze, w to, że jest to możliwe. Od dłuższego , czasu jestem już sam...Chce znów kogoś pokochać, nie na siłe oczywiście...ale pokochać jak najbardziej szczerze. Chciałbym jak wiele osób, budzić się z uśmiechem na ustach i wiedzieć, że jest taka osoba, dla której potrafiłbym zrobić wszystko...

Krótko o mnie [bo specjalnie nie lubie, zbytnio się opisywać]...
To co najbardziej mnie charakteryzuje, to wrażliwość , skromność, opanowanie...nie ma u mnie w głowie coś takiego jak kochać z jakimś ograniczeniem. Jak już kocham to na maksa.

Dlatego chętnie nawiąże kontakt z dziewczyną o ciekawym charakterze... najlepiej gdyby to był ktoś z Krakowa lub okolic. Może czekam właśnie na Ciebie...kto wie ?

Pozdrawiam...
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
bardzo ładnie przedstwaiłeś swojego posta :) nie jestem za internetową znajomością, bo boje się wchodzić na czata ( nie wiem kto klika z tamtej strony :/ ) ale po bardzo popularnej premierze książki Wiśniewskiego, aż ciekawość mnie zżera. Wiem że to "pierwszy krok do piekła" jak mawia moja siostra :D ale nic nie traci żadna ze stron nawiązać taką znajmośc bo przeciesz w każdej chwili można ją zerwać :)
Znajomośc z Krakowa lub okolic hmmm nie wiem czy się zaliczam :(
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Problem, to może być odnośnie wieku...Ty lat masz 19, a ja 16.
Co do odległości, to nie jest taak daleko, jeśli się tylko chcę.
Pozdrawiam :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Maciek ty znowu sam ? : (
Przykro mi..
Ja nie z okolic.. hyh
Jak chcesz pogadać to nr znasz ;)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Yyy no nie wiem czy 100 km od Ciebie zalicz się do okolic, aczkolwiek często jestem w Krak. u przyjaciółki ;)
Ale może jak masz ochotę popisać to zapraszam na pw :]
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja jestem Krakowianką :)
Niczego nie obiecuję, ale porozmawiać zawsze można.
GG 3981376
 

Liliana

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
gdzieś w świecie
Bardzo ladny post. Az chwyta za serce. U mnie tez tak jest ze jak kocham to na maksa. Szkoda, ze nie jestesm z okolic Krakowa. :-( :(
pozdrawiam ;)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Nom zgadzam sie ladniutki poscik :)
Ale ja sie niestety nie nadaje :(
po pierwsze jestem za mloda :(
po drugie nie jestem z Krakowa ale z Katowic to wkoncu tez na "k" :p
 
Do góry