Poznam Panią w krotko obcietych włosach Rzeszów :)

Szpieggrupa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
23
Punkty reakcji
2
Witam was moje drogie ;) mam 23 lata zabawny otwarty zawsze optymistycznie nastawiony wysportowany niedoszły student księgowości he ale już niedługo może he no to tyle o mnie teraz moje wymagania szukam najlepiej blondynki musisz być krotko obcięta tak jak P!NK albo na boba jeśli trafi się brunetka albo ruda też może być (pierwszeństwo maja blondynki:) ) ale koniecznie musi mieć krótkie włosy max do szyi :) szczupła musi być bo nie lubię tłustych i najlepiej żeby była pewna siebie może być nawet arogancka tylko żeby umiała flirtować i śmiać się najlepiej z siebie dopiero potem ze mnie hmm nie musi być prawniczka ani lekarka może być po prostu kelnerka albo barmanka aaaaa zapomniałem i musi od ciebie bić tyle Energi ze jak się od ciebie odbije to żebym doleciał na marsa hmm fajnie byłoby żebyś nie rzucała łacina ale była spontaniczna nie miała więcej jak 180m no i co najważniejsze umiała się uśmiechać ale tak z przekąsem

Gorąco Zapraszam :D
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ależ dlaczego tak zawężasz sobie pole poszukiwań.Możesz poznać fajną długowłosą dziewczynę,która pod wpływem Twego uroku uda się do fryziera i po sprawie.
 

Szpieggrupa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
23
Punkty reakcji
2
sewanna napisał:
Ależ dlaczego tak zawężasz sobie pole poszukiwań.Możesz poznać fajną długowłosą dziewczynę,która pod wpływem Twego uroku uda się do fryziera i po sprawie.
To tak jakby przerabiać malucha na Porsche nie sadzisz ;)?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Fryzura to tylko fryzura-przeciętna kobieta zmienia ją kilkanaście -jak nie więcej razy w życiu.Teraz mam krótkie włosy-miałam bardzo długie-ale nie zmieniło to mnie w takim stopniu jak mówisz.
Twoje porównanie można jedynie zastosować jeśli byśmy zmienili kolor lakieru w Porsche-wnętrze pozostaje to samo :tongue:
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
to jest dyskryminacja ze względu na fryz ;)
ja też zmieniałam w życiu długość i kolor ze sto razy (jak nie więcej)

mnie zastanawia,ze stawiasz wymagania nie pisząc absolutnie nic o sobie
a co jeśli wyglądam jak P!NK i jestem Twoim ideałem, a Ty przypominasz raczej Kulfona, a nie Jose Armanda z moich snów? :124:
:032:

sewanna, 100% racji! :)
 

Szpieggrupa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
23
Punkty reakcji
2
sewanna napisał:
Twoje porównanie można jedynie zastosować jeśli byśmy zmienili kolor lakieru w Porsche-wnętrze pozostaje to samo :tongue:
Dobrze przekombinowane :D +


Pestka_ napisał:
to jest dyskryminacja ze względu na fryz
ja też zmieniałam w życiu długość i kolor ze sto razy (jak nie więcej)

mnie zastanawia,ze stawiasz wymagania nie pisząc absolutnie nic o sobie
a co jeśli wyglądam jak P!NK i jestem Twoim ideałem, a Ty przypominasz raczej Kulfona, a nie Jose Armanda z moich snów?

sewanna, 100% racji! :)
Pestka_ napisał:
to jest dyskryminacja ze względu na fryz ;)
ja też zmieniałam w życiu długość i kolor ze sto razy (jak nie więcej)

mnie zastanawia,ze stawiasz wymagania nie pisząc absolutnie nic o sobie
a co jeśli wyglądam jak P!NK i jestem Twoim ideałem, a Ty przypominasz raczej Kulfona, a nie Jose Armanda z moich snów? :124:
:032:

sewanna, 100% racji! :)
Ale czy ja wymagam tak wiele ;)?
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
teoretycznie nie
ale praktycznie Twoje wymagania są bezsensowne,
bo tak jak pisałam: nie napisałeś o sobie ani słowa :)
Powinna być fota, nagranie brzmienia głosu, opis charakteru i upodobań, etc, etc... i dopiero potem wymagania :D
 

Szpieggrupa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
23
Punkty reakcji
2
A jak myślisz nie opisałem się opisując swoich oczekiwan? :police: Wiesz chyba jestem za prosty myślałem ze jest mniej tej wymiany informacji zazwyczaj po prostu zapraszam na drinka a nie opisuje się na stronach :)
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
o widzisz
i ja bym się tego trzymała
nie poznaję na stronach, tylko w realu, wtedy kontakt face 2 face i obie strony wiedzą czy jest ok czy nie
a nie ze Ty tutaj żądasz Pink, a sam okażesz się być może wyżej wspomnianym...Kulfonem :)
 

Szpieggrupa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
23
Punkty reakcji
2
Pestka_ napisał:
o widzisz
i ja bym się tego trzymała
nie poznaję na stronach, tylko w realu, wtedy kontakt face 2 face i obie strony wiedzą czy jest ok czy nie
a nie ze Ty tutaj żądasz Pink, a sam okażesz się być może wyżej
wspomnianym...Kulfonem :)
Ojj ty i to niby ja jestem ten zły co po wyglądzie ocenia :D?


03092010 napisał:
bo tak jak pisałam: nie napisałeś o sobie ani słowa
Moze dlatego :



Szpieggrupa napisał:
Jestem (...) tajemniczy
Po prostu zapytaj :)

Ps. muszę kasować e motki z waszych wypowiedzi jak cytuje bo wyskakuje mi błąd i nie mogę napisać wiadomości dziwne :)
 
0

03092010

Guest
Szpieggrupa napisał:
A jak myślisz nie opisałem się opisując swoich oczekiwan?
Do tego wszystkiego blyskotliwy :)
Wyczekuj tej swojej pink, pomijajac tych ktorzy nie do konca znaja sie na ludziach ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
O reeety, co za problem? Koleś ma bzika na punkcie krótko ściętych blondynek, a ktoś inny ma bzika na punkcie długich i ciemnych włosów. Ja pierniczę, ależ komplikacje. Pozwólcie człowiekowi mieć nadzieję na to, że oto na forum pozna kobietę swoich marzeń. ;)
 
Do góry