Poznam kogoś fajnego;)

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
ja tez mam przyjaciela ktory strasznie mi gra na nerwach.. prawie caly czas sie klocimy.. kiedys jak bylismy mniejsi to zawarlismy pakt ze nigdy zadna dziewczyna nie stanie miedzy nami.. no i stanela- przyjaciel zlamal pakt.. nie odzywalismy sie do siebie 3 miesace.. wreszcie dziewczyna go olała i przypomnial sobie o mnie.. mam gdzies urazy i to wszystko.. facet jest moim przyjacielem i chocby przez wzglad na dawne czasy nie mam zamiaru tej znajomosci konczyc.. po prostu nie konczy sie przyjazni.. ktos kto przestaje byc twoim przyjacielem nigdy nim nie byl.. zycie to sztuka dokonywania trudnych wyborow i nauka poświęceń.. tak mi sie wydaje... pozdrawiam!
 
F

faithless

Guest
empty napisał:
mam gdzies urazy i to wszystko.. facet jest moim przyjacielem i chocby przez wzglad na dawne czasy nie mam zamiaru tej znajomosci konczyc.. po prostu nie konczy sie przyjazni.. ktos kto przestaje byc twoim przyjacielem nigdy nim nie byl..
Masz racje !
Swoim poscie powinienem urzyc słowa "kolezanka" a nie "przyjaciułka" .
Bo nas nigdy nie łączyła prawdziwa przjazin.
Poprostu kiedys rozmowy z moją "kolerzanką" sprawiały mi przyjemnosc.
Nasza znajomosc była troche wymuszona okolicznosciami o których nie chce rozmawiec.
Pozdrawiam :)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja mam wirtualnego przyjaciela /telefonicznego itp/

znamy sie juz 7 lat


hm.................................

czy to mozna nazwac przyjaznią??



jak by co to moge zostac pśapsółką twoja :] :] :] :] :] :] :] :] :]
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
stokrotka81, jezeli wiesz ze na nim mozesz polegac, zwierzasz mu sie i zna twoje najwieksze tajemnice to mysle ze tak, niewazne ze to przyjaciel wirtualny
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
NIKA
FAITHLESS
SIEJA

dziękuję!!! :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]


/szkoda tylko że tak daleko mieszka :( :( :( :( :( :( :( :( :( /


wszystkie jak wszystkie ale dużo sie zwierzam..............


:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
pupek86, jesli dobrze mniemam nie wiesz jeszcze ze mozesz wstawic taki kod jak slowo you miedzy [] i wtedy bedzie wyswietlal sie nick osoby ktora to czyta, kazdy juz tak robi tutaj z tego co widze
 

justyna17

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
cześć mam na imie Edyta mam 17 lat.Chętnie poznam kogoś miłego, z dużym poczuciem humoru, najlepiej bez nałogów. Osoba ta musi mieszkać w woj. małopolskim jeśli jest ktoś zainteresowany możecie pisac do mnie na nr.880133841
 

07007

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
"Przyjaciel" Mozna miec wielu ,ale jesli chodzi o prawdziwego PRZYJACIELA -PRZYJACIOLKE to naprawde trudno znalesc ,a juz szczegolnie w realu
Pozdrawiam wszystkich .
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z nienacka
zgadzam sie z ta wypowiedzia tez mam takiego ,,przyjaciela"gdzie cie zawsze obgada a jeszcze z nim do klasy teraz bede chodził to bedzie dopiero parodja :D :/
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Prawdziwy przyjaciel to taki ktory przychodzi jak wszyscy odchodza.

Chcesz pogadac to juz masz z kim siejo.:) Pozdrawiam
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiesz co Ci powiem pablo__btm. Przyjazn nie jest do bani nigdy tylko przyjaciele moga byc do bani.
 
Do góry