Poznam kogoś fajnego;)

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
No to ja chciałabym poznać nie chłopaka, raczej przyjaciela, a może przyjaciółkę.. W każdym razie kogoś z kim mogłabym pogadac na luzie. Mimo iż to tylko przez neta to wolę taką rozmowę niż żadną lub z kimś kogo uważałam za przyjaciela, a okazał się zakłamaną szują(sorki za wyrażenie).. No więc .. Jakby ktoś chciał ze mną pogadać to proszę;)
 
F

faithless

Guest
sieja, Dobrze napisałas "moja przyjaciółka" No to nie zazdroszcze takiej przyiazin :) Szukaj a znajdziesz wirtualną przyjazin :0
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
a ja sie nauczylem ze przyjaciol lepiej jednak miec w realu.. przytulą pogłaszczą po głowie, jak trzeba to kopną w tyłek.. pzdrowionka :zawstydzony:
 
F

faithless

Guest
sieja, To zapomni o ludziach któzy cie "kopią" :)
Nie pozwul by cie ranili !
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
faithless żeby było tak łatwo .. Wiesz? Kiedy ja próbuję coś zmienić to oni, a wlaściwie to ona przekreci to na swoje.. Trudno by to opisać. Może moim przeznaczeniem jest być wlaśnie tym czym(jak kto woli Kim) jestem ...
nika no chyba raczej wszyscy.. a może większośc, wszyscy to za duzo powiedziane...
 
F

faithless

Guest
sieja, To nie zadawaj sie z tą dziewczyną " przyjaciółką " !!!!
Powiec jej ze nie masz przyjemnosci jej widywac
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
faithless wiesz troche by mi było z tym trudno.. mimo iż daje mi w kośc to ja nie jestem taka, ze po tylu latach moge tak od razu kogoś skreślić .. No po prostu taka jestem i żaluję, że mam taki słaby charakter
 
F

faithless

Guest
sieja, Mama cos podobnego :)
Tylko troche bardzie skomplikowane. Powiedziałem swoiej byłej "Przyjaciółce" że nie chce jej więcej widzec ! A wiesz co on zrobiła ? Olała to !!!! Ja nie mam juz pomysłu jak mam jej to bardziej dosłownie powiedziec. Lubie ją, ale nie chce sie z nią dalej przyjazinic. Nie chce tez byc chamski w stosunku do niej :( Ale ja juz mam jej dosci !!!
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Sieja widocznie nie jest to twoja prawdziwa przyjaciolka :zalamany: nie wiem natomiast czy mozna znalezc przyjaciela przez internet, bo nigdy nie wiesz do konca z kim rozmawiasz, ale jesli masz ochote to zawsze zapraszam do rozmowy ze mna, jesli tylko umialabym ci w jakis sposob pomoc nawet zwykla rozmowa to zawsze jestem do twojej dyspozycji... ;)
Nie lam sie, napewno jestes wartosciowa dziewczyna i kiedys ci co teraz ciebie nie doceniaja beda tego zalowac...pozdrawiam cie goraco
 
Do góry