Poznam gorącą dziewczyne :D

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Heh, siemasz wszystkim. Ostatnio pisałem, ze poznam dziewczyne zeby sobie pogadać itd. no i owszem poznałem i to nie jedną, no jest wporządku, ale teraz chciałbym poznać jakaś taką 'gorącą' laske, z ktorą bede mogl przeprowadzać jakies równie gorące rozmowy, oczywiscie jesli ktoraś z dziewczyn, ktore odpisywaly juz w moim wczesniejszym temacie są takie, no to widocznie nie znam ich jeszcze z tej strony. Jak są tu jakies takie chętne na : jak to powiedział Ptysio : "Może jakaś dziewczyna jest chętna na małe gadu gadu i poranek w malinach? Jestem otwarty ^^" no i ja rowniez jestem otwarty i poznałbym jakąs taką fajną, uroczą, miłą, goroącą dziewczyne ;)




nie żebym zdradzał tamte koleżanki ze starszego tematu, no ale jakos tak :D idzie jesień, całe dnie w domu, popisałbym z jakas taką wlasnie wyzej wymienioną :D
moje gg macie w profilu, ale mozecie tez pisac tutaj w temacie jak coś :) pozdrawiam, elo :]

Oj, widze, ze nic z tego... Chyba nie znajdziecie sie tu taka osóbka :( :p lipa...


A dla osoób, ktore widzą mnie dopiero pierwszy raz i jeszcze mnie nie znają. Kilka informacji :

Imię
: Damian

Wiek : 18 niedlugo 19 ^^

Znak zodiaku: Wodnik

Kolor oczu: Piwne, brązowe

Kolor włosów: Czarne

Miejsce zamieszkania
: Wałbrzych

Co robie w wolnym czasie
:: Wychodzę na dwór, ostatnio rzadko ponieważ strasznie zimno sie zrobilo i nigdzie wiecej procz do szkoly i ze szkoly nie wychodze, no chyba, ze musze. Ostatnimi czasy więszkość czasu spędzam przed komputerem lub oglądając TV, no niestety tak właśnie jest :p ...................... No i nauka oczywiście :)

Interesuję się: GSM, Motoryzacja, Esport, Komputery, Gry komputerowe, Kobiety ;)

Czego słucham: Wszystkiego co wpadnie w ucho, najczęściej RMF MAXX, bądź Eska Wrocław


Mały PS. Agusia kochana, podsuneła mi pomysł żebym napisał czy szukam dziewicy czy jakiejś doświadczonej laski :D (ona to wymyśliła)
Wiec co do tego to poprostu chce pogadać :D


Najbadziej zalezy mi na tym, żeby osoba ktora juz sie tutaj zgłosi w moim temacie (dziewczyna oczywiscie :D ) była sama, nie miala chlopaka, męza itp :p
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Raczej :D

hihi ;) Jeśli uwazasz, ze nadajesz sie do takich rozmow ze mna to sie odezwij :p


Zresztą juz sie odezwałaś :p
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wałbrzych???????????
^_^ :crazy:
no masz Ci los :p heheheh
ciekawe tylko która szkoła :kropla:
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Rozsmieszyles mnie Damianku i to nawet bardzo :D

Wiesz co?? Gdybys zaczal wychodzic z tego swojego domu, to moze wreszcie poznalbys kogos, a nie tylko przez gg chcesz gadac :p

No i co z tego, ze jest zimno, to jesli caly rok byloby zimno, to tez bys nigdzie nie wyszedl tylko dlatego???

I nie powiedziales mi, ze szukasz kogos :phi: ... i czy ja nie jestem urocza, mila, fajna, goraca????

no wiesz, jak mozesz <_<
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Przepraszam :] Myślałem, że czytałaś juz ten temat :D


Oczywiście, że jesteś urocza, mila, fajna, goraca :)

Oficjalnie Wałbrzych, a nieoficjalnie Londyn ^^
 

marguerite

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
28
goraca laseczka? mowa o mnie :) jestem energiczna i zywiolowa dziewczyna ktora kocha sie smiac wyglupiac i myslec pozytywnie. Ale pytanko po co Ci taka znajomosoc? przez neta przeciez wiele lasek moze ladnie sciemniac jakie sa hot a tak serio to jakies pasztety? jak sprawdzisz czy jestes naprawde goooorrrraca?
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
No, nie no spoko ;) Chłopak ma fantazję? Chyba namówię swoją lady by z Toba porozmawiała ;)
Plus za poczucie humoru ;)
Z ciekawości.... jak tam "gorące rozmowy" ?
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Dobrze ;]
Wiecie - tak niedawno (miesiąc temu) zacząłem wychodzic na dwór i spotkalem sobie laske do gorących rozmów i spędzania wieczorków w domu :p

"moja pupeczka do miętoszenia" :D tak sobie mówie do niej :D
 
Do góry