Poznam fajna dziewczyne :)

gaspar44

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdansk
Hejho :)

Pilnie poszukuje fajnej dziewczyny :p Dodam, ze zenic sie nie zamierzam :) Cenie panie z charakterem, dowcipem ostrzejszym od brzytwy, usmiechniete i radosne, ale tez romantyczne, czasem zagubione :p Podobno jestem dobrym sluchaczem, podobno moje oczy zmieniaja kolor - nie wiem - przekonajcie sie same ;)
Lubie dlugie spacery i dlugie rozmowy przy dobrym jazzie. Lubie wyskoczyc gdzies poszalec, lubie sobie pobiegac, nawet jakis pas karate kiedys zdobylem :)
Lubie dobra muze - a horyzonty muzyczne mam bardzo szerokie. Polykam ksiazki (choc krucho z czasem ostatnio) - szczegolnie fantasy. Jestem zagorzalym fanem Wiedzmina :) Jestem do tylu z dobrym kinem niestety - czas to nadrobic...

To nie jest ogloszenie matrymonialne :) Choc oczywiscie nigdy nic nie wiadomo :)

tyle tytulem wstepu

zdjecie w avku jakies jest, jesli sie ktos uprze moge dorzucic inne
lat 25
wzrostu 5,9 stopy
szczuply, wysportowany (w dawnym, prawdziwym tego slowa znaczeniu :))
zawiera tatuaz na lewym ramieniu
ostatni rok informatyki (magisterka - Projecting patterns and web frameworks, J2EE)
lubi rysowac
posiada pokoj w akademiku, sciany pokoju regularnie zamalowuje swymi dzielami :p
lubi piwo i szkocka z lodem
pali, lecz zamierza rzucic (tuz po 93 urodzinach, wtedy przesiadam sie na cygara)
ponoc swietnie gotuje


chcesz wiedziec wiecej - zapytaj :)


Edit: czasem pisze opowiadania, najrozniejsze tematy - od wstrzasajacych horrorow po wstrzasajace erotyki :)
 

gaspar44

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdansk
Kurcze, widocznie wszytkie fajne dziewczyny w trojniescie zajete swoimi sprawami :p
 

gaspar44

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdansk
heh :p Alez ja nie jestem desperatem jakims :) Znalezc sie - na pewno sie znajdzie, tymczasem obmysle nowy rysuneczek na sciane.
 
Do góry