Poznam dziewczynę, co mi bratnią duszą będzie ^^

Arcael

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
Samotność nie należy do najprzyjemniejszych uczuć, ale trzeba wyjść jej na przeciw i spróbować zmienić coś w swoim życiu. Postanowiłem spróbować tutaj swojego szczęścia i napisać, a może los się do mnie uśmiechnie ;)

Szukam z dziewczyny, z którą będę mógł porozmawiać o wszystkim. Osoby, która mnie zaakceptuje takim jakim jestem i którą ja bezwarunkowo zaakceptuję. Będziemy się obdarzać szacunkiem i zrozumieniem. Nie oczekuję poważnej relacji już po paru rozmowach. Silna więź wcale tak szybko się nie rodzi. Jednak to, że nie jestem skłonny do pośpiechu nie oznacza, że znajomość ma wiecznie trwać na etapie "przyjaźni", gdyż szukam czegoś więcej.

Jeżeli chcesz spróbować poznać mnie bliżej, to powinnaś być świadoma do czego dążę i jeżeli dążysz do tego samego, to chcesz porozmawiać właśnie ze mną.

Ja ze swojej strony mogę zaoferować szczerość, ufność i oddanie, gdyż osobę, którą się kocha należy traktować jako największy skarb. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że to człowiek człowiekowi do szczęścia najbardziej jest potrzebny, a być może to właśnie ty jesteś moim szcześciem, a ja twoim.

Oczywiście nie mam złudzeń co do tych spraw i twardo stąpam po ziemii, ale każdy na pewno by żałował, gdyby nigdy nie spróbował ;)

Na koniec powiem coś o sobie. Obecnie mieszkam w Rzeszowie. Jestem z rocznika '90 i studiuję. Swoich cech nie będę wypisywać, bo w rozmowie dopiero się okaże jaki naprawdę jestem, a poematu wychwalającego moje "cnoty" nie ma sensu pisać.

Chętnie porozmawiam z dziewczyną pochodzącą z Rzeszowa i okolic. Jeżeli chciałabyś mnie poznać to zapraszam do rozmowy na GG, które mam podane w profilu.

P.S. Nie ograniczam się wyłącznie do Rzeszowa i najbliższych okolic. Chętnie nawiążę kontakt z dziewczynami z Lublina, Krakowa, Kielc itp.
 

Arcael

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
Idealni faceci nie istnieją ;) Każdy ma jakieś wady :] Ja po prostu mam taki system wartości i staram się wg niego postępować, a z jakim skutkiem, to już wiedzą ludzie z mojego najbliższego otoczenia :)
 

MusicRonn

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Nigdy nic nie wiadomo z ta idealnoscia. ;) czasami jest,ze sa takie osoby,ktore uwazaja swoje polowki za idealne. ;) [ale tego juz nie musze tlumaczyc :) ]
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ideałów nie ma każdy ma wady i zalety. Ale to niektórzy ludzie dostrzegają siebie jako coś wspaniałego bo łatwiej jest u siebie zobaczyć zalety niż wady. Ale nalezy pamiętać, że nie ma i nie będzie ludzi idealnych.
 

Arcael

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
czasami jest,ze sa takie osoby,ktore uwazaja swoje polowki za idealne.

O to w tym chyba chodzi, nie? :D Nasza druga połówka jest dla nas zawsze najwspanialsza ;)

Ale to niektórzy ludzie dostrzegają siebie jako coś wspaniałego bo łatwiej jest u siebie zobaczyć zalety niż wady.

Dostrzeganie u siebie tylko samych zalet, to bardzo krótkowzroczna postawa. Człowiek powinien być świadomy swoich wad i słabości, ale niestety wady jest trudniej dostrzec.
 

MusicRonn

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
;P

O to w tym chyba chodzi, nie?
Wiesz czasami jest tak,że miłość przeradza się w obsesje. =/
Tz. toksyczny związek =]
 

Arcael

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
Wiem, ale nie miałem na myśli skrajności jaką jest obsesja. Bardziej przychyliłbym się do podziwu wobec ukochanej osoby. Skłonności do obsesji w związkach mają osoby zachłanne, które chciałyby mieć swoją drugą połówkę na własność, czyli trzymać cię na półce jak pluszowego misia.
 
Do góry