Poznam chłopaka ze Śląska

paradoksalnaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam. Jestem nowa na tym forum, więc może najpierw się przedstawie. Mam na imie Maja, jestem z okolic Bytomia i mam 17 lat. Interesuje się muzyką gotycką, fotografią, okultyzmem.. Jeśli również masz podobne zainteresowania lub zwyczajnie chciałbys popisać to zapraszam do wspólnej rozmowy :)
Mile widziane osoby z województwa śląskiego, ale nie tylko..
Numer kontaktowy podam w prywatnych wiadomosciach.
 

Cs_Brat

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Jaworzno
Jak byś była starsza o ten rok albo dwa ... ale, szkoda właśnie że jest to ale :(
 

Cs_Brat

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Jaworzno
Ty dalej szukasz tej " miłości " na forum?
Człowieku .. Do ludzi wyjdź...
Żeby nie było off topa ... Odezwij się na PW =)


Ludzi to Ja mam pod dostatkiem, chce poznać kogoś w nie typowy sposób - czyli internetowo i całkiem od zera, zwykłe znajomości mnie już nudzą, chce po prostu odmiany.
 

tanderpua

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Kobiety są tylko odzwierciedleniem wartości mężczyzny. Tak! Kobieta to też człowiek, jednak czy lepszy jesteś, czym więcej wiesz, rozumiesz potrafisz tym relacje z innymi ludźmi są lepsze.

[tutaj był link]


Tak to jest reklama!

Nikogo nie naciągam, wejdź w link i zobacz, że jest to tego warte.


Pozdrawiam
Tander
 

kaszan88

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
338
Punkty reakcji
15
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Ja nie jestem ze śląska, ale piszę tutaj żeby dostać ostrzeżenie od moderatorów, bo nigdy jeszcze żadnego nie dostaałem :lol:
 

seth1

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie moge wyslac prywatnej wiadomosci. jc to napisz na gg 24121330
 

szlesiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Jestem nowa na tym forum, więc może najpierw się przedstawie. Mam na imie Maja, jestem z okolic Bytomia i mam 17 lat. Interesuje się muzyką gotycką, fotografią, okultyzmem.. Jeśli również masz podobne zainteresowania lub zwyczajnie chciałbys popisać to zapraszam do wspólnej rozmowy
smile.gif

Mile widziane osoby z województwa śląskiego, ale nie tylko..
Numer kontaktowy podam w prywatnych wiadomosciach.

Szukam przyjaciółki z chorzowa, katowic i bliskich okolice w celu wspólnego spędzania czasu wyjazdów nad wodę, parku, seksu itd. nie mam jakiś wyżej ustalonych co do wyglądu po prostu by można było z tb pogadać o wszystkim i do czasu do czasu zaszaleć bo przecież wakacje są . To teraz coś o mnie jestem 20l brunetem z chorzowa, 177cm wzrostu, brązowe oczy, przystojny oraz mobilny. Szukam jakiej przyjaciółki przez internet ponieważ na dzień dzisiejszy nie chce mieć dziewczyny.
piszcie dziewczyny jalukasz@onet.pl
 
Do góry