Poznam chłopaka w wieku 17-20 lat

~`ewa~`

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
kujawsko-pomorskie
Hej!
Piszę tu na forum, bo poszukuję jakiegoś miłego chłopaka w wieku 17-20 lat do popisania w nudne wakacyjne popołudnia i wieczory. Interesuje mnie tylko kontakt wirtualny poprzez gadu-gadu, e-maila czy sms(najlepiej sieć plus), żadne spotkania w realu nie wchodzą w grę. Moje wymagania poza tym? Chłopaka z którym można popisać na każdy temat, miejsce zamieszkania i wygląd bez znaczenia(niepotrzebne w necie), mile widziane gdyby jego głównym zainteresowaniem tak jak i moim był sport(prawie wszystkie dyscypliny). Coś o mnie? Mam 17 lat, interesuję się tak jak już pisałam głownie sportem, ale także historią, muzyką(różne gatunki) i tańcem. Jeżeli chciało Ci się to wszystko przeczytać, dotarłeś do tego miejsca i jesteś zainteresowany napisz na priv(tam podam wszelkie namiary na siebie). Pozdrawiam i mam nadzieję, że będą jacyś chętni:)
 

~`ewa~`

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
kujawsko-pomorskie
Jako, że niektóre osoby wciąż odpisują na ten temat mimo upływu już prawie roku, więc oficjalnie informuję, że wątek zmienił swoją aktualność. A jakby coś to dla informacji - okolice Torunia.
 
Do góry