Pozdrowienia!

Asia07.02

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy marzeń :P :) :]
ja pozdrawiam wszystkich forumowiczów i adminów,
całe gimnazjum w pniewach [dzisiaj byl dzien patrona hehe :p i nie było lekcji ] pozdrwiam jeszcze mame, tate, Jasia, Filipa, Marysie, Bartusia, Bennego, dwóch Mateuszów, Łukasza, Masło [niech mu będzie :] ] jeszcze dziadka i dwie babcie,kuzynów i kuzynki, wszystkie ciocie i wszystkich wujkow...całą klasę 1e razem z P. Anią, całą ekipę z obozu zimowego, wszystkich zakochanych i smutnych, tych ktorych zapomniaalam tu napisac i wszstkich którzy chcą być pozdrowieni... :* dla Bartusia :]
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Pozdrowienia i życzenia wszystkiego najlepszego w życiu dla osób bliskich mojemu sercu :)
Czyli:Marty, Frytki, Pysi (oby więcej tych szalonych chwil :p ) Natalki(tylko nie gadaj tyle o TH :] ), Jagody(dziękuje za podpowiadanie na matematyce :) ), Kingi, Marietty, Łukiego, Dominika, Lutka, Patrycji (za to że są) Mojego kochanego i najwspanialszego wuja Piotra(ze to że ma cierpliwość do takiego łoma z matematyki jak ja :D i za te głupie sms co mi przysyła :lol: i za to że jest zawsze gdy go potrzebuje) i dla moich rodziców i pieseczka ;)
 

bierunianka

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bieruń CITY
Pozdrowienia dla mojej całej klasy 1TK w PZS w Bieruniu :) Jak również pozdrawiam grono pedagogiczne :D i moją cała rodzinkę :)
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Pozdrowienia dla ludzi, który byli ze mną w klasie b ( rocznik 1992) w podstawówce, bylismy najlepsza klasa na świecie:*
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, wszystkich niepozdrowionych i tych, którzy chcieliby być pozdrowieni=)
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli jamników, bransoletek z muliny i grafiki komputerowej:D
Pozdrawiam tych, który czują się samotni tak, jak ja się czułam i wtedy miałam starszy dołem, ale jakoś z niego wyszłam, pamietajcie, że zawsze znajdzie sie ktoś, to Wam chce pomóc i jak najlepiej życzy!!
Pozdrawiam jeszcze moj rocznik w moim obecnym gimnazjum ( a przynajmniej wiekszośc osóB):*:)
Pozdrawiam jeszcze wszystkich, którym jest źle, niedobrze, czują się nieswojo i chcą odejsc z tego świata, aby uwierzyli w siebie i nie robili żadnego głupstwa!:*:)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja pozdrawiam napewno VITO CORLEONE... :D
pozdrawiam moja kochana Natalke, ewelinke, Kamilcie, i przebojowa sabine...<buahaha>
pozdrawiam Mateuszka(kuczka) i pozdrawiam coreczke mojej siostry Julcie..ma dopier miesiac... :p :p
i wszystkich tutaj zgromadzonych... :p :p :p
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Ehhh... Fajnie miec osoby na ktorych mozna polegac w trudnych dla nas chwilach prawda?? Życie bez takich osob byloby bez sensu... Ja tesh pozdrawiam wszytskie bliskie mi osoby
 

Soker

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
86
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
WP
Pozdrawiam Marysie :) Oby więcej tych zwariowanych opowiadań na gg :D
i jeszcze pozdro dla: Ady, Kasi, Magdy, Marty, Frytki, Karwana, Marzeny, Natali, Jagody, Kingi mojej kochanej klasy VId ze szkoły podstawowej numer 2 w Wągrowcu & mojego wujka :)
acha i mojego psa :D




Ej Nataliundefined jak to napisales/napisalas pisze sie przes 2 i czyli Natalii<-
___|
Pozdro dla wszystkich którzy wpisuja sie tutaj i pozdrawiaja :p |
|
Wkańcu to ja napisalam ten temat wiec mam prawo do komentowania i dawania uwag ______________|
 

gosiaczek738

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mała tajemnica:P
Pozdrawiam mojego koffaniutkiego misiacka i jego kolegów,którzy właśnie siedzą w barze i opijają swoje zakończenie roku szkolnego :) Pozdrowionka dla was maturzyści :D
 

Łuki

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
pozdro dla klasy 5a z bykowiny
pozdro też dla wszystkich forumowiczów
oprócz właścicielki bo dała mi 1 ostrzżenie a nie wiem za co
pozdrooooo :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :D :D
 

koval14

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
To ja pozdrawiam Sylwie,Palema i moja klase 1Dz woli=) a i jeszcze pozdro dla Mojej wychowawczyni:p
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
To ja pozdrawiam moja klase 1a z II lo w Łodzi, Wiktora B, Moniczkę, moja kuzynkę Martuśkę i Ziela (facet od angl) :D no i cale forum pozdrawiam :)
 

Adrian5

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Klasę 6F z Białej Podlaskiej i nowych znajomych z tutejszego forum :eek:k:
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
a ja pozdrawiam Piotrusia 655 :D
Ps. mam nadzieje ze tez mnie pozdrowi :p
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
a ja pozdrawiam najcudowniejsza kobiete jaka znam :)

chciałem dodać ze ta wspaniała kobieta jest GOSIA665 :* pozdrawiam i goraco całuje :*:*
 

agqa

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koalicji :) ŁÓDŹ
Za posrednictwem Tego forum chciałabym pozdrowic wszystkich burakow jakich znam:) oraz wczorajszy ski sqad z Piotrkowskiej street!


PZDR DLA WAS :*
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
A ja sobie pozdrowie...kilka osób z tego forum:
Pozdro for: Saraaa,Wredota,kizia_mizia,nns ;)
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A ja sobie pozdrowie...kilka osób z tego forum:
Pozdro for: Saraaa,Wredota,kizia_mizia,nns mruga.gif
łohoho czuje sie wyróżniona :D

To ja pozdrowie:
Wredote,Nothinga,caramelle,kfiatushkaa,adxe....osobe z którą właśnie gadam
i ludzi z klasy :)
 
Do góry