Powiększona pierś...

mloda357

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Pisałam już na forum, że podejrzewam, że mogę być w ciąży. Zrobiłam test wynik był negatywny. :niepewny: Nadal jednak mam podwyższoną temperaturę, twardy brzuch i czuję zmęczenie i senność, no i nie pojawił się okres. :niepewny:
Poza tym zauważyłam, że mam powiększoną jedną pierś (znacznie) i ona boli bardziej niż ta druga.
Martwi mnie to. :(
Czym to może być spowodowane? Ewentualną ciążą? Czy czymś innym?

Powiedzcie co o tym myślicie.

P.S. Przepraszam, że założyłam nowy temat.
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
hej nie masz za co przepraszac odpowiedzialam ci juz na tamtym temacie :phi:
testy nie sa pewne , ale przyczyna moze byc rowniez wstrzymanie okresu, moja kumpela to miala
i RADZE CI ISC DO LEKARZA
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
Też jakiś miesiąc temu miałam ten sam problem. No moze nie zatrzymał mi się okres ale miałam powiększoną pierś, wysoką gorączke i do tego silny ból tej piersi. Poszłam do lekarza, zrobił badania, zlecił usg i nic. Do tej pory nie wiem co to było a trwało to tak z 5 dni. Ale zawsze lepiej się przebadać. Pozdrawiam :papa:
 

mloda357

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Też jakiś miesiąc temu miałam ten sam problem. No moze nie zatrzymał mi się okres ale miałam powiększoną pierś, wysoką gorączke i do tego silny ból tej piersi. Poszłam do lekarza, zrobił badania, zlecił usg i nic. Do tej pory nie wiem co to było a trwało to tak z 5 dni. Ale zawsze lepiej się przebadać. Pozdrawiam :papa:


U mnie to od poniedziałku chyba trwa. Gorączki wysokiej nie mam, tylko podwyższoną temperaturę. Sama nie wiem co się dzieje. Może to być przez ewentualną ciążę. Ktoś mi kiedyś powiedział, że czasem tak jest, że tylko jedna pierś się powiększa.
 

madziarakiciara

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja tez mam taki problem.
Normalnie na okres zwiększają mi sie piersi ale teraz jest inaczej. Prawa pierś zwiększyla sie i jest nabita jakby miała wybuchnąć ;) a druga w normie. Oczywiście boli jak ją dotkne.
Okres powinien przyjść przedwczoraj i od wczoraj zauważylam że coś jest nie tak.
W pt ide na usg piersi i zobazymy co jest i dam znać. Jak "ciocia" nie przyjdzie do tego czasu to trzeba iśc do ginekologa lub zrobic test ciązowy ;)

Bolesne obrzmienie jednej piersi lub jej części jest stosunkowo częstym objawem stanu zapalnego i ropnia sutka u kobiet karmiących piersią lub po zaprzestaniu karmienia.

Stany zapalne, ropnie, rzadkie choroby infekcyjne sutka (np. gruźlica) praktycznie mogą występować w każdym wieku. Podobne objawy mogą występować po urazie sutka, zwłaszcza gdy nastąpi uszkodzenie miąższu sutka łącznie z martwicą tkanki tłuszczowej.
 
Do góry