Powiększanie piersi bez skalpela metodą macrolane

Marceliusz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
moja żona miała wziązku z kwestią wielkości piersi spory kompleks, zawsze chciała je powiększyć (o jeden rozmiar), ja ją wspierałem i powiem wam, że miała konsultacje anastępnie zabieg u pana doktora Ireneusza Łątkowskiego z kliniki w Polanicy zdrój i teraz jest zuepłnie inną osobą. Już bylo to kilka lat temu ale ostatnio właśnie rozmawialiśmy na ten temat odnośnie jakiś gwiazd ioperacji palstycznych i moja żona powiedziała, że ta decyzja byla trudna (choć wydawało mi się że zawsze chciała) ale cieszy się że ją podjeła we wsparciu całej rodziny. Również swojej siostry.
 
B

Basia K

Guest
Chodzę na serię zabiegów powiększających biust w krk do Dermique, efekt jest zaskakujący, podniosły się i są dużo jędrniejsze i pełniejsze.
 

milkk

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
macrolane to nie jest efekt na stałe. Ja nigdy nie żałowałam powiększenie operacyjnie biustu. Wybrałam świetnego specjalistę dr Łątkowskiego, już 4 lata po operacji, efekt doskonały
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Żal mi kobiet, które nie potrafią zaakceptować takich jakimi są.
Operacje plastyczne owszem podnoszą na duchu (czasem), ale powinny być stosowane w konkretnych przypadkach np.po mastektomii.

Poza tym efekt operacji nie zawsze jest trwały a powtórka zabiegu to spore koszty.
 
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Macrolane to wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w formie żelu w piersi przy znieczuleniu miejscowym. Przez niewielki otwór wprowadza się igłę i wypełnia pierś. Po zabiegu zostaje po jednym małym szwie, nazajutrz można iść do pracy/szkoły.
Koszt to ok 12000 - 15000 zł, zależnie od ilości wstrzykniętego preparatu. Piersi można powiększyć o ok 1 rozmiar, albo wypełnić obwisłe, wyrównać asymetrię. Efekt jest naturalny, bardziej subtelny niż implanty. W cenie zazwyczaj zawiera się też korekta. Kwas wchłania się stopniowo do naszego ciała, więc zabieg trzeba powtórzyć po ok 2 latach.
 
J

jadwinia

Guest
dobrze, że jest wybór, co do metod powiększania biustu, ale jak idziemy do dobrego lekarza do dr Osucha na przykład to on na pewno dobierze nam najlepszą opcję, żeby piersi wyglądały naturalnie.

Dokładnie, samych metod jest coś chyba z 3 labo 4 ;) m.in. :
Powiększanie piersi implantami
Powiększanie piersi własnym tłuszczem
Korekcja asymetrii piersi
Podniesienie piersi
No 4 :D

każda trochę inaczej wygląda i daje inny efekt, ale polegają na generalnym "powiększeniu" piersi. I wszystkie te przeprowadza dr. Osuch.
 
E

Ejan87

Guest
Słyszałam o nim :) podobno świetny specjalista. A co do tych metod, to pocieszające, bo powiększenia piersi, zwłaszcza implantami bym nie zrobiła w życiu ... z tym tłuszczem bym się zastanowiła, ale najbardziej przemawia do mnie zwykle podniesienie piersi ;p
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
ja bym powiedziała, że i odpowiednia metoda i dobry lekarz to jest klucz do sukcesu. Zauważyłam, że powiększanie biustu za pomocą własnego tłuszczu jest coraz bardziej popularne.
 

schealla

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Póki co nie zamierzam powiększać piersi (mimo iż są raczej z grupy tych mniejszych) ale jeśli miałoby to nastąpić to skłaniałabym się w kierunku metod nieoperacyjnych tzn. macrolane lub powiększania własnym tłuszczem. Dlaczego? Ponieważ do powiększania wykorzystuje się substancje występujące naturalnie w organizmie - kwas hialuronowy czy własna tkanka tłuszczowa co minimalizuje ryzyko odrzucenia i wystąpienia powikłań. Natrafiłam na fajny artykuł, w którym dokładnie opisany jest "problem" pt. małe piersi duży problem - takie małe kompendium wiedzy o piersiach (rodzajach, budowie), metodach powiększania (optycznych, nieoperacyjnych, implantach, diecie, masażu, ćwiczeniach), pielęgnacji i profilaktyce chorób i wiele innych. Artykuł znajduje się na stronie superpiękna.pl. Ja nadal trzymam się teorii, że zadbany i właściwie wyeksponowany mały biust także potrafi być bardzo atrakcyjny.
 
Do góry