Powiększanie piersi bez skalpela metodą macrolane

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
pierwszy raz slysze o takim czyms... czy mozna byc po tym nadal karmiącą matką? ja bym się bała, przecież to może mieć wplyw na rozwoj dziecka
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
nie słyszałam o takich zabiegach
ale są ćwiczenia i odpowiedni masaż, które powodują, że biust jest jędrny i podniesiony, a przez to wydaje się trochę większy

chyba że zależy Ci na sporej zmianie
 

gejszaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
nie boje sie o dziecko, bo mam juz odchowane a wiecej nie planuje.. nie mam pojecia czy to uniemozliwia karmienie czy nie. ale boje sie ze ten kwas nie rozejdzie sie rownomiernie i ze beda gory i doliny.. szkoda ze zadna nie ma z tym doswiadczen no ale nic dziwnego - to nowosc..
 

perfektkropp

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc,bede macrolane robic w Szwecji w najlepszej klinice w Malmö.koszt duzo tanszy niz u nas.Juz od 10500 zloty razem z podroza i noca w hotelu.Koszt polskiego tlumacza 200 zloty.Jest polskie biuro w malmö co sie tym zajmuje.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Tak słyszałam już kiedyś o metodzie macrolane. Ostatnio nawet w joy był artykuł o IQ Medica i o powiększaniu piersi m.in tą metodą. Moim zdaniem jest to bardzo dobra alternatywna metoda do powiększania piersi za pomocą implantów. Chociaż chyba nie każda z nas zdecydowałaby się na tego typu zabieg. Z tego co wiem to za pomocą kwasu hialuronowego piersi można powiększyć o rozmiar a efekt utrzymuje się przez co najmniej dwa lata. Ale jej niezaprzeczalną zaletą jest to, że nie wykorzystuje się w tej metodzie skalpela.
A co do tabletek, które powiększają piersi to ja powiem szczerze, że nie wierzę, że są one skuteczne.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
W tabletki nie wierzę i radzę każdej z Was przyjąć taką postawę. Nie ma tabletek, które powiększą nam nasz biust! A wstrzyknięcie kwasu hialuronowego jest dobrą alternatywą - owszem. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie przez co jego wstrzyknięcie ogranicza do minimum inwazyjność i niebezpieczeństwo zabiegu. Zabieg trwa około godzinę po czym można spokojnie wyjść do domu, efekty widoczne są od razu. Poczytajcie o tym tutaj. Swoją drogą jest to bardzo dobra klinika, która wykonuje m.in. ten zabieg powiększania biustu, widzę, że Myszkamiki wyczytała w joy'u o nich :)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Ja także jestem zdania,ze tylko odpowiedni balsam ujędrniajacy biust oraz cwiczenia moga go powiększyc,ale na pewno nie same tabletki. To wyciąganie pieniędzy i nic więcej.
 
K

kolakoka

Guest
W klinice IQ Medica faktycznie bardzo dobrze przeprowadzają zabiegi powiększania biustu - zarówno przez wstrzyknięcie preparatu z kwasem hialuronowym, jak i przez implanty.
Nad zaletami i wadami tych dwóch sposobów można by się rozwodzić ale główna różnicą jest to, że wstrzyknięcie kwasu hialuronowego to alternatywa dla zabiegu chirurgicznego. No i oczywiście fakt, że kwas hialuronowy wypłukuje się z naszego organizmu więc efekty nie są tak trwałe jak w przypadku implantów. Efekty są niezłe, piersi są pięknie podniesione, jędrne i powiększone, jednak nie da się ich powiększyć bardzo dużo. Z reguły stają się większe o jeden rozmiar.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jesli chodzi o ta metode powiększania biustu to ja musze napisac ,ze ja we Wrocławiu u dr.Wiatroszaka powiększałam biust,własnie metodą Macrolane. To chyba jest kwas hialauronowy taki jak do zmarszczek ale gęstszy,bo dokładnie tego nie potrafie rozróżnic. Dał mi po 120 na pierś i wyglądają teraz po prostu superP:p:p Polecam wszystkiom Panią. SIlikony to przeżytek,po prostu- a ja tez chyba nie zniosłabym tego bólu!
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja rownież mam dość małych piersi, dlatego sama zastanawiam się czy nie zdecydować się na Macrolane. Niedawno byłam w klinice La Perla i tam uzyskałam wiele cennych informacji na ten temat. Najbardziej podoba mi się to, że jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pełniejszych kształtach a boją się skalpela i bolesnej rekonwalescencji. W tym przypadku zaraz po zabiegu można powrócić do codziennych spraw.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No faktycznie jest to fajna metoda. Ja byłam ostatnio u dr Osucha na konsultacjach. Przekonał mnie do tej metody jednym sensownym argumentem. Czasami kobiety, nawet bardzo sfiksowane na punkcie większych piersi już po wszczepionych implantach są w szoku. Tak dzięki tej metodzie można sobie bez większych konsekwencji spróbować jak się bedziecie czuły z większymi piersiami.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jesli sam balsam pomaga to ok...
Ale czasami balsam nie spowoduje ze nasze piersi nagle urosna o 2 rozmiary,a zwykle nam kobietom o to własnie chodzi.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Mi to się w ogóle wydaje, że takie balsamy czy picie ziół itd. nie jest skuteczne w takim przypadku a nawet jeśli zadziała to efekt zapewne bardzo szybko zniknie. Jesli już powiększać to skutecznie, żeby nie poddawać się ciągle operacjom...
 

BloodyMery

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Właśnie trochę się zainteresowałam tym zabiegiem, bo wydaje mi się on bezpieczniejszy niż operacyjne powiększanie piersi. Poczytałam trochę na ten temat na stronie dr Kratochwila, który przeprowadza powiększanie piersi sposobem Macrolane. Wydaje mi się, że jest to świetna alternatywa dla implantów. Na pewno mniej bolesna. Najbardziej podoba mi się to, że od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków, a biust wygląda o wiele naturalniej niż z implantami.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja jesli miałabym sie zdecydowac na jakikolwiek zabieg to własnie było by to macrolane. Silikony i protezy odpadaja,to juz nie te czasy zeby sie tak katowac.
 
D

Dorka123

Guest
czytałam właśnie o tej metodzie tutaj: http://www.sankowski.com.pl/macrolane/ i raczej innej bym juz pod uwagę nie brała. Boję się operacji, narkozy, a tutaj tego nie ma, nawet w szpitalu nie trzeba leżeć, blizn nie pozostawia, brzmi kusząco, ale nie znam niestety nikogo kto już korzystał z tej metody...
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Teraz jest bardzo dużo różnych bezinwazyjnych metod powiększania piersi. Mnie zainteresowała metoda przeszczepiania własnego tłuszczu w biust. Tutaj można trochę więcej dowiedzieć się o tej metodzie: http://www.youtube.com/watch?v=v9pRAoe7f9c&list=UUr7GHD4uKbYy7JW6cCJiUag&index=9&feature=plcp Moim zdaniem jest to ciekawa alternatywna dla operacji plastycznych.
 
A

alicja973

Guest
Też czytałam o przeszczepie tłuszczu ale jakoś bardziej trwałym niż mówił ten lekarz
też wrzucę film bo chyba najlepiej będzie widać

Myślę o tym bo skoro nawet po mastektomii można tą metodą cała pierś trwale odbudować to powiększyć o dwa rozmiary to nie problem a mnie tyle by wystarczyło
smile.png
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
dobrze, że jest wybór, co do metod powiększania biustu, ale jak idziemy do dobrego lekarza do dr Osucha na przykład to on na pewno dobierze nam najlepszą opcję, żeby piersi wyglądały naturalnie.
 
Do góry