powiedziec jej?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie zawsze warto czekać. Na moim przykłądzie. Po miesiącu stwierdziłam,że z nowym chłopakiem sie sypie. Razem stwierdziliśmy. Mój były chciał do mnie wrócić. Ale powiedziałam,że nie ma na mnie czekać. Jestem młoda,popelniam błedy,nie potrafie walczyć o swoje. I dał sobie spokój. jesteśmy przyjaciółmi a ja trwam w nieudanym związku ale nie potrafie odejść - to sie nazywa z*ebać sobie sprawe. Czy miłość na całe życie można spotkać i poznać już w wieku 17 lat?! Jeśli tak to może ona mi ucieka...
Wg.mnie 4 miesiące to sporo... Więc porozmawiajcie szczerze czy ona wogóle CHCIAŁABY?
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Powiedziała mi tak : ze chciałaby kiedys ze mna stworzyc cos pięknego ale jak narazie nie potrafi bo musi sobie wszystko w głowie poukłądac...
Ma w głowie byłego i pewnie go jeszcze kocha :( :( :( :( :(
Ja cos czuje ze to jest ONA i nie moge przestac o niej myslec ba nie chce :(
Jest dla mnei wszystkim i czuje ze chyba nic z tego nie będzie
bo były chce wrócic a ona ma go i w sercu i w głowie :( :( :( :( :(
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
Posłuchaj głosu serca! :) I idź na całość :D ale jeśli powie, że nic z tego proszę, nie narzucaj jej się... Postaraj się spojrzeć na tą sprawę inaczej... ja na przykład nie lubię facetów, którzy są gotowi zrobić dla mnie wszystko... Powodzenia :)
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Posłuchaj głosu serca! :) I idź na całość :D ale jeśli powie, że nic z tego proszę, nie narzucaj jej się... Postaraj się spojrzeć na tą sprawę inaczej... ja na przykład nie lubię facetów, którzy są gotowi zrobić dla mnie wszystko... Powodzenia :)
Serce mówi mi ze licy sie tylko ONA tylko z Nia chce byc
ale co z tego jak Ona nic do mnei nei czuje :( :(
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Powiedziała mi tak : ze chciałaby kiedys ze mna stworzyc cos pięknego ale jak narazie nie potrafi bo musi sobie wszystko w głowie poukłądac...
Ma w głowie byłego i pewnie go jeszcze kocha sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Ja cos czuje ze to jest ONA i nie moge przestac o niej myslec ba nie chce sad.gif
Jest dla mnei wszystkim i czuje ze chyba nic z tego nie będzie
bo były chce wrócic a ona ma go i w sercu i w głowie

po 1sze to sie nie zalamuj.
ona Cie nie skreslila..
ona powiedziala, ze chcialaby z toba stworzyc cos pieknego, ale musi sobie wszytsko poukladac.
To nie jest takie proste, byla z kims , kogo kochala, i juz tej osoby nie ma.
Wiec nie dziw sie, ze musi sobie wszystko przemyslec, pukladac.
Jezeli Ci zalezy, to daj jej czas.
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
No ok tylko ile tego czasu potrzebuje???????????

Napisała mi dzisiaj ze jedzie na imprezke w poniedziałek ze znajomymi (do miasta w którym jeszcze nie była) a mi sie smutno zrobiło :( ...
Napisałem jej to ze jest mi smutno,ale w inny sposób...
a Ona mi tak,ze jak chce to może ze mna pojechac bo nie chce zebym sie smucił...
I co mam zrobic??
Czy zrujnowac jej plany i pojechac z Nia czy dac jej jechac ze znajomymi???
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ile ,ile, ile ..
tyle, ile bedzie potrzeba.
chyba wolisz szczere uczucie?
{ja sie zbieralam rok po zerwaniu :/ }
jak bedzie gotowa, to da Ci znak, nie boj sie.
przeciez mozesz przy niej byc,
mozesz ja wspierac,
byc przwdziwym przyjacielem.
Ale nie naciskac.
A co do planow, to nie wiem..
ja bym nie rujnowala ich.
Nie chcialabym zeby ktos zostawal, ze wzgledu na mnie.
Ale masz przynajmniej jakis dowod, ze jej zalezy ;)
(bo powiedziala,ze nie pojedzie etc..ze wzgledu na Ciebie, zebys sie ni smucil etc. )
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
No tak tylko ze ona juz 13 miesiecy sie zbiera i nie moze...
nie bede jej planów rujnował niech jedzie...
a mam pytanko napisac jej list (to juz będzie 2)?
tylko co w nim napisac?Napisac to ze bardzo mi na niej zalezy,brakuje mi jej ??
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No to faktycznie długo jej zajmuje to zbieranie sie... a może ONA już zdecydowała ale nie wie jak o tym powiedzieć? Jemu i Tobie.
Dlaczego myślisz,że jadąc z nimi zrujnujesz im plany?
Może a raczej napewno nie zrujnujesz :] nie miej tak pesymistycznego podejścia. Po wspólnej zabawie napewno polepszą Wam sie humorki i odpędzicie myśli które Was gnębią.
Tylko ostrożnie z alko jak już pojedziesz :]
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
No to faktycznie długo jej zajmuje to zbieranie sie... a może ONA już zdecydowała ale nie wie jak o tym powiedzieć? Jemu i Tobie.
Dlaczego myślisz,że jadąc z nimi zrujnujesz im plany?
Może a raczej napewno nie zrujnujesz :] nie miej tak pesymistycznego podejścia. Po wspólnej zabawie napewno polepszą Wam sie humorki i odpędzicie myśli które Was gnębią.
Tylko ostrożnie z alko jak już pojedziesz :]
nie wiem czy juz zdecydowała nic mi nie mowi na ten temat i jak narazie go nie poruszam bo mi powiedziała kiedys ze naciskam...
Nie o to chcodzi ze ja mam jechac z nimi tylko ze Ona nie pojedzie z nimi tylko ze mna i moimi znajomymi...
Ze ona nie pojedzie ze swoimi znajomymi
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Aaa taka bajka. Sorka jak zawsze źle zrozumiałam :D
A jakie Ona ma kontakty z Twoimi znajomymi?
Jeśli dobre to nie widze przeszkód. Ja wiem,że co jak co ale nie ma to jak swoi znajomkowie.
Może weźmie ze sobą jakąś 1 kumpele z którą świetnie sie dogaduje?
Myśle,że to byłoby dobre wyjście:)
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Aaa taka bajka. Sorka jak zawsze źle zrozumiałam :D
A jakie Ona ma kontakty z Twoimi znajomymi?
Jeśli dobre to nie widze przeszkód. Ja wiem,że co jak co ale nie ma to jak swoi znajomkowie.
Może weźmie ze sobą jakąś 1 kumpele z którą świetnie sie dogaduje?
Myśle,że to byłoby dobre wyjście:)
Włąsnie ze nei ma za dobrych bo prawie ich nie zna...
ale ona ma juz plany wiec nie chce jej ich rujnowac bo niby to pojedzie ze mna a bedzie myslec jak tam jej znajomi sie bawia itp.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No to zonk.
Tak czy inaczej pogratuluje Ci wytrwałości Wojtas - bo nie jeden by zrezygnował...
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
No to zonk.
Tak czy inaczej pogratuluje Ci wytrwałości Wojtas - bo nie jeden by zrezygnował...
oj wiem o tym ze nie jeden by juz dał sobie spokój ale nie ja.Ja sie tak szybko nie poddaje bo za bardzo mi na Niej zalezy...
Chyba z epowie mi prosto w oczy ze nic z tego nie bedzie nigdy to wtedy dam spokój ba będe musiał ale i wtedy tez sie załamie... :( :(



To jak napisac jej list??
Zeby tylko znowu sie nie wystraszyła... :(

Są swieta Ona siedziz rodzinka a ja ze swoja ale tak chciałbym byc z Nia :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Tak mi jej brakuje.Napisałem jej to i spytałem sie co o tym mysli a ona ze nie wie :( :( :( :/

Powiedziała mi kiedys ze chciałaby byc z kims jak cos do tej osoby poczuje ba tylko ze do mnie nic nie moze poczuc nigdy :( :( :( :( bo ma w głowie byłego....!!!!!!!!!!!
CO ROBIC POMOZCIE MI
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Nic nie zrobisz.
Ona nie chcę Cię ranić dlatego nie mówi od razu tak.
Po tym by po jakimś czasie powiedzieć, że się myliła.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Obcowałem trochę z kobietami i wiem że jeśli będzie to chciała od Ciebie usłyszeć to da Ci jakiś czytelny znak...zgadzacie się ze mną dziewczęta?
 
Do góry