Powazne pytanie o mete :)

LOLLEK12

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0

socu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
z choinki się urwałeś koleś? to tanie :cenzura: a nie meta. to ani sterydy nie są. widzę że się nie znasz więc ani się nie łap za mete.
 

Ficu777

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
218
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mam wiedzieć?
Ahahaahahahah , nie zasnę .
Meta-Metanabol

ps.aha i nie myśl , że "teść" to ojciec twojej żony i żeby go brać wcale nie trzeba się żenić :D
 

socu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
a byś się koleś zdziwił. kilka tygodni temu widziałem polską mete na allegro, ale bardzo drogo. 60zł za 20 tabletek. i też widziałem testosteron prolongarum na allegro. niekiedy zdarzy się jakiś koleś co wystawi.
 

Ficu777

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
218
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mam wiedzieć?
ciekawe jak długo taka aukcja pobędzie. Posiadanie tych leków bez potrzeby jest karalne .
 

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
ficu posiadanie jest legalne tylko sprzedawanie jest nie zgodne z polskim prawem dla tego pracownicy allegro powinni kasować aukcje typu meta itd.A co do tematu to nie jest poważne pytanie tylko żałosne jak ktoś napisze w aukcji że ma do sprzedania mustanga a będzie to maluch to kupisz i będziesz się chwalić sąsiadowi że masz amerykańską legendę?Nie więc nie rób żartów sobie
 

acidbrain

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Wrocław
to pierwsze to inna postać witaminy b 12. Niby powieksza to apetyt ale na mnie nie działało.
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
a byś się koleś zdziwił. kilka tygodni temu widziałem polską mete na allegro, ale bardzo drogo. 60zł za 20 tabletek. i też widziałem testosteron prolongarum na allegro. niekiedy zdarzy się jakiś koleś co wystawi.
Dokładnie też kiedys widziałem mete na alegro to był Irańska Methanex firma Razak bardzo dobra tylko nie pamietam ceny.
A moze mi ktoś powiedzieć po ie chodzi u was meta polska Jelfy??
 
C

cyna

Guest
Po co ci ta meta.. Weźmiesz kilka cykli i wątroby nie masz...
Zrób/kup sobie gainery to tak samo przytyjesz.
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Nie porównuj sterydów do jedzenia, to raz.
A dwa to po to się bierze osłonki na wątrobę, środki na regenerację i przerwy w cyklach, żeby dać się wątrobie odbudować.
 

cris7k2

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Koło mety to ten środek nawet nie leżał...jeśli jesteś zielony proponuje ci zapomnieć o takich rzeczach i wziąć się za MICHE[DIETA] I Trening gwarantuję że będziesz też zadowolony a co najważniejsze ZDROWY
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Koło mety to ten środek nawet nie leżał...jeśli jesteś zielony proponuje ci zapomnieć o takich rzeczach i wziąć się za MICHE[DIETA] I Trening gwarantuję że będziesz też zadowolony a co najważniejsze ZDROWY

posty ok piszesz, ale czasami patrz na date ostatniego postu, bo raczej nikt nie czeka na odp kilka miesiecy
 
Do góry