Poważna kontuzja

merry151

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zajrzyj sobie na stronkę www.fizjo.com.pl, to stronka dobrego rehabilitanta i masażysty, profesjonalista, może zna jakieś ćwiczenia, które odpowiadają Twojej rekonwalescencji. Pozdrawiam
 

lufa0888

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szczerze współczuję, brzmi bardzo poważnie, jak chcesz na priv mogę dać Ci namiar na dobrego rehabilitanta. Póki co zajrzyj sobie na stronkę , tam masz w zakładce osiągnięcia fajne przykłady jak masaż pomaga w urazach : fizjo. com. pl
 

jonatan188

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
merry, dzięki za stronę, moja babcia leczyłą się u tego rehabilitanta, imponująca zakładka " osiągnięcia " pozdrawiam
 
S

szyszana

Guest
Proszę o tutaj - http://forus.co/Chociaż zależy gdzie mieszkasz, ale jeśli sprawa jest poważna to zdecydowanie warto zrobić nawet spory kawałek, aby tylko ta rehabilitacja dawała oczekiwane efekty. Kto przez coś podobnego przechodził ten doskonale wie, że wcale tak być nie musi.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Tak mówią, że "każdy sportowiec Ci powie - na sporcie możesz stracić zdrowie" :D Sądzę, że coś w tym jest... bo akurat ja jeżdżę konno, i zauważyłam, że i u mnie, i u moich jeżdżących znajomych jest mnóstwo, może nie kontuzji czy urazów, ale bolących kręgosłupów. Najbarzdziej nam cierpi odcinek lędźwiowy. Na pewno jest to związane z amortyzacją ruchów konia podczas jazdy, i jest dosyć uciążliwe. Fakt, że pomaga masaż leczniczy. Sama chodzę do masaze-poznan.pl moi znajomi też mają swoich masażystów. Oprócz tego, wszystkie złamania, szycia jakie zarobiłam w życiu - to też przez sport - albo konie, albo rower...
 
Do góry