Potyczki Jerrego Springera xD

A

Aulelia

Guest
To jest tak głupie, że nie da się tego skomentować. 

Ludzie udowdniają w tym show, że jeszcze nie zeszli z drzewa. Niektore zachowania sa naturalne i ok można w obliczu zdrady się porządnie zdenerwować, ale nie od razu rzucac krzesłami... Pamietam, że ktoś tam brał ślub z krową, to jest chore. Do tego programu przychodzą tylko ci, którzy powinni się poddać opiece psychiatry! To jest nienormalne np. jest się z facetem, a potem się okazuje, że to baba. I jeszcze sie szminką uwali i wygląda tak, że szczęka opada . Bądź tu człowieku normalny. 

ta publiczność też mnie wkurza, bo bezsensownie skanduje i prowokuje... e tam denne to jest. 
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Program jest :cenzura: :D Lubię to oglądać i śmiać się z głupoty ludzi...nie wiem czemu ale mnie to bawi :)
 

Devianus

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Koszalin
Program jest po prostu genialny. Jestem jego fanem kilka lat! Pokazuje jak brutalna potrafi być rzeczywistość oraz bawi tym zarazem publiczność a oto tu właśnie chodzi!!!

Zapewne jest to wszystko układane pod scenariusz lecz! Rekrutacja odbywa się telefonicznie i są to realnie ludzi a nie aktorzy!!!

Steve of Jerry Springer Show _/
 

margoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
wiele lat temu jak pierwszy tv emitowała ten program byłam nim tak zbulwersowana ,że nakazywałam rodzince (czasem bezskutecznie) zmieniać kanał.Teraz choć jest to dla mnie niepojęte lubię oglądać Jerrego. Wkurza mnie tylko cenzurowanie nagości- albo decydują się nam pokazać skandaliczny program ze wszystkimi tego konsekwencjami albo niech sobie odpuszczą i nie pokazują swojej fałszywej moralności
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Niezwykli ludzie tam są, nie dość, że tłuką się w domu, to robią to jeszcze w studio, które ogląda cały świat. Jak takim ludziom nie wstyd?
 
T

Timorol

Guest
Niesamowite historie są w tym programie. Staram się go oglądać regularnie, ponieważ strasznie podobają mi się walki tych ludzi.
Moim ulubionym odcinkiem było, jak byli karły i jeden był jakiś, co myślał, że jest dzieckiem:)
 
Do góry