Potrzebujesz Czegoś Na Informe ?

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
Hej

Jeśli ktoś potrzebuje czegoś na informatyke (i nie tylko) np. program, strona www itp. itd. to piszcie do mnie na tomcio@skynet.com.pl w temacie pisząc FORUMOWISKO a w treści co Wam dokładnie potrzeba. Nieodpłatnie wykonam dla Was te rzeczy...
Po co mi to? Bo chce pocwiczyć i pouczyć sie :).

POZDRAWIAM

Ps. Programuje w Delphi...
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
Tux jak Cię interesuje
Delphi
Delphi 4 dla każdego
Delphi 6. Vademecum profesjonalisty
to daj znać na PW..
 

sunday

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Szczurowa
Dzięki za wrzucenie linku z kursami. Znalzłem tam kurs Javy którego bardzo potrzebowałem
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
Nie ma za co :)

A tak na marginesie to gorąco polecam ta stronke (mam na myśli 4programmers.net oczywiście) wszystkim związanym ze wszelkim programowaniem ..
 

sunday

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Szczurowa
heh a umiesz programować w javie bo jeśli tak przydał by mi się programik w którym należy zrobić tablicę jedno wymiarową o wartościach {1,2,3,4,..,n} tak aby programik wyświetlał {n,....,4,,3,2,1}
A drugi programik polegał by na tym żeby daną wartość wyszukać w tabeli i wyświetlić ile razy wystepuje w tabeli. Byłbym bardzo wdzięczny
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Program poniżej jest taki jaki jest bo nie sprecyzowałeś jak mają być wprowadzanę danę (zmienna n i tablica w drugim zadaniu), więc założyłem najprostsze rozwiązanie. Nie chciało mi się tworzyć specjalnie dla zadanie drugiego nowej tablicy więc ma dokładnie taką samą wielkość jak w pierwszym, tylko zakres możliwych wartości zmniejszyłem w celu zwiększenia prawdopodobieństwa trafienia. Poza tym nie ma też sprawdzania poprawności wprowadzanych danych (zmienna n), ale mam nadzieję że to konieczne w tym akurat przypadku nie jest. Na zakończenie chciałbym, tak z czystej ciekawości, się dowiedzieć w jakim dokładnie celu potrzebujesz tego programu?

Kod:
import java.util.*;
import java.io.*;

public class Arrays {
   static Random rand = new Random();
   public static void main(String [] args) throws IOException {
	  // pierwsze zadanie
	  int [] tab1;
	  int n = rand.nextInt(50);
	  tab1 = new int[n];	
	  for (int j=0; j<n; j++){
		 tab1[j]=j+1;
	  }
	  for (int j=n-1; j>=0; j--){
		 System.out.println("tab[" + j + "] = " + tab1[j]);
	  }
	  // drugie zadanie
	  for (int j=0; j<tab1.length; j++){
		 tab1[j]=rand.nextInt(10);
	  }
	  System.out.println("Jakiej liczby z przedzailu 1 - 9 wyszukujesz?");
	  int l = System.in.read() - 48;
	  int count = 0;
	  for(int j=0; j<tab1.length; j++){
		 // System.out.println(tab1[j]); - chyba ze chcesz wyswietlic nowo utowrzoną tablice
		 if(tab1[j]==l) count++;  
	  }
	  System.out.println("Liczba " + l + " wytepuje w tablicy " + count + " raz(y).");  
   }
}
 

sunday

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Szczurowa
Te programiki miałem na kolosie ale nie wiedziałem jak je utworzyć. Serdeczne dzięki za programiki
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
Szymon88 cos tam umiem ;). A co potrzebujesz?
 

szama_n

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
sam nie wiem skad:D
potrzebowalem zrobiony samochod do free pascala, ale sobie jakos poradzilem. teraz w szkole wchodzimy w inny material wiec jak cos by mi tam bylo kiedys potrzebne i bym nie umial zrobic to napewno sie odezwe :D oczywiscie jezeli bedziesz chcial mi pomoc :)
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
Jesli tylko będe umiał to chętnie pomoge :)
 

atsami

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Czesc a umiesz tez HTML-a?

Potrzebuje pomocy bo wlasnie robie stronke i mam male problemy.. :) :papa:
 

dudek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Miasto
Radomsko
A mi potrzebny jest program do usuwania wiadomości w formacie EXIF, które tworzą sie podczas robienia foto aparatem cyfrowym. Może to być nawet już gotowy program... Wieć jak ktoś zna coś takiego to prosiłbym bardzo o podesłanie linka. A, i nie chcę, żeby to był jakiś zaawansowany kombajn, tylko mały programik. Z góry wielkie dzięki!!
 

atsami

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Czesc potrezbuje Twojej pomocy.Wlasnie robie srtone internetowa na parce dyplomowa i mam obcykanego htmla a teraz potrzebuje skryptow do ustawienia strony od rozdzielczosci i wybrania typu przegladarki.
Czytam o tych skryptach ale prawde mowiac nic mi z tego nie wchodzi do glowy.Czy moglbys mi pomoc?
A moze znasz jakies fajne stronki o skryptach gdzie tam wszytsko jest napisane "po polsku" :D ???
Prosze o pomoc :D :)
 

atsami

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Czesc dzieki :D stronke mam juz zbudowana :D
tylko mam pytanie czy mozna cos zrobic z rodzielczoscia?? bo jak ogladam w wielkiej to wszystko sie powieksza a jak w malej to wiesz :)
czy mozna cos z tym zrobic?czy mam to zostawic czy cos bo jak wiadomo zawsze beda jakies odchyły :D a mozesz mi wytlumaczyc o co chodzi z tymi znakami specjalnymi? bo ja czytam i cos kumam ale nie do konca :D
a jak sie robi rami to wartosci ma sie zapisywac w pikselach czy procenatch???
dzieki bardzo :D :) :eek:k: :papa:

:D :D (poprawka ramki)
 

Maciek3200

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
36
a ja też programuje w delphi zrobiłem sporo ciekawych i mi przydatnych rzeczy teraz to aktualnie rozwijam swojego bota, narazie to nie wiem co mu dodać, ale nie ma co narzekać he he
 
Do góry