Potrzebuje Waszej Pomoc/ Porady.

bastekbtk

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Naas(Irlandia)
Widziecie w Mojej szkole Jest taka dziewczyna. Jest Ona Przepiekna, Madra, Mila, Sympatyczna itd.
Mam Do niej taka Slabosc ze Az Ciezko mi sie z nia czasem Rozmawia. Chcialbym Ta "Przyjazn" Rozwinac
na wyzszy poziom Prosze Pomozcie mi. Kocham Sie W Tej Dziewczynie juz Okolo Roku.
 

jamro152

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dużo osób powie Ci porozmawiaj z nią o tym(tzw. wyznaj jej miłość).
Jeśli czujesz się na siłach żeby to zrobić, zrób to... To jest najlepszy wg. mnie z pomysłów.
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Nie bajeruj, tylko powiedz jej, że (jak to ująłeś) jest przepiękna, miła, mądra i co tam jeszcze chcesz:D No i oczywiście nie zapomnij wspomnieć, że chcesz żeby wiedziała, co do niej czujesz :] Proste?! :p
 

bastekbtk

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Naas(Irlandia)
Nie bajeruj, tylko powiedz jej, że (jak to ująłeś) jest przepiękna, miła, mądra i co tam jeszcze chcesz:D No i oczywiście nie zapomnij wspomnieć, że chcesz żeby wiedziała, co do niej czujesz splash.gif Proste?! jezyk.gif

Latwo ci Mowic. a Jak tak ... Wyjdzie o tak.
"hej Musimy POgadac.
Chcialbym zebys wiedziala ze JEstes .... itd.
I Ze cos do ciebie Czuje" A ona powie nie ? x[ TO jest najgorsze ...
 

jamro152

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiesz co, powiedz nam jeszcze o niej trochę...
Jak rozmawiacie to jak się zachowuje, jak i czy często rozmawiacie?
Wtedy będzie większe prawdopodobieństwo, że dobrze oceniliśmy sytuację.
 

betka347

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
no własnie, powiedz jakie są relacje między wami . czujesz ,że możesz jej to powiedziec? jeżeli aż tak Ci zalezy, i tak Ci się podoba no to musisz z nią o tym porozmawiać prędzej czy póxniej i lepiej prędzej skoro już nie możesz wytrzymać :p jak odmówi to szkoda:/ wiem jak to jest .. ale trzeba i taką opcje przewidzieć . wazne żebyś spróbował i nie marnował więcej czasu.
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
Widziecie w Mojej szkole Jest taka dziewczyna. Jest Ona Przepiekna, Madra, Mila, Sympatyczna itd.
Mam Do niej taka Slabosc ze Az Ciezko mi sie z nia czasem Rozmawia. Chcialbym Ta "Przyjazn" Rozwinac
na wyzszy poziom Prosze Pomozcie mi. Kocham Sie W Tej Dziewczynie juz Okolo Roku.

daj spokój tej dziewczynie he u mnie w szkole tez byl taki gościu co całymi przerwami się na mnie lampił jak mnie to w:cenzura:... i cały czas byl tam gdzie ja wypytywał sie o mnie do mojego kolegi z klasy i próbował namówić mnie na spotkanie (jak sie ciesze ze juz jestem absolwentką tej szkoly.) Kiedyś nawet podsłuchał moja rozmowę z koleżankami gdy umawiałyśmy sie na balety oczywiscie tez sie tam wybral i tanczyl obok mnie nawet mnie do tanca poprosil ale oczywiscie odmówiłam nie chciałam robic mu zbędnej nadziei
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Z tym powiedzeniem wprost to taki żart nie? :D Nigdy w życiu nie wyznawaj jej miłości!! Jeśli będzie to znienacka tzn. ona traktuje Cię jako przyjaciela, to jesteś przegrany! Zainteresuj ją sobą żeby ona sama zaczęła działać :p
 

jamro152

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
daj spokój tej dziewczynie he u mnie w szkole tez byl taki gościu co całymi przerwami się na mnie lampił jak mnie to w:cenzura:... i cały czas byl tam gdzie ja wypytywał sie o mnie do mojego kolegi z klasy i próbował namówić mnie na spotkanie (jak sie ciesze ze juz jestem absolwentką tej szkoly.) Kiedyś nawet podsłuchał moja rozmowę z koleżankami gdy umawiałyśmy sie na balety oczywiscie tez sie tam wybral i tanczyl obok mnie nawet mnie do tanca poprosil ale oczywiscie odmówiłam nie chciałam robic mu zbędnej nadziei

Tak masz rację TY, a nie ona. Rozmawiałaś z tym chłopakiem chociaż? Są różne sytuacje i ja bym twojej "znajomości" nie porównywał do znajomości AnOnIma1993 z tą dziewczyną...
 

jamro152

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Z tym powiedzeniem wprost to taki żart nie? :D Nigdy w życiu nie wyznawaj jej miłości!! Jeśli będzie to znienacka tzn. ona traktuje Cię całkowicie jako przyjaciela, to jesteś przegrany! Zainteresuj ją sobą, pokaż że wiesz czego chcesz, że masz w życiu cele i że nie można Tobą w żaden sposób manipulować, gdyż masz swoje własne wartości.

No tak nie koniecznie wprost, ale zaproś ją na spacer, czy coś w tym stylu, zaczniecie się spotykać i to jakoś samo przyjdzie :)
 

bastekbtk

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Naas(Irlandia)
No tak nie koniecznie wprost, ale zaproś ją na spacer, czy coś w tym stylu, zaczniecie się spotykać i to jakoś samo przyjdzie smile.gif
To Ma jakis sens.



Hmmm Rozmawiamy PRawie Codziennie. Nie jestesmy "Przyjacielami Od Serca" Poprostu Czasem Sobie pOrozmawaimy. Tylko Jest jescze 1 -
ja jestem Polak ona jest Z Anglii. x] Lipa troche ale Angielski mam juz Dobry Wiec Nie mamy Problemow Z Porozumieniem. Tylko to jest to najgorsze
ze Jest Taka Blokadaa i nie moge czasme czegos pwoeidziec. x[
Nom ale dzieki za pomoc. Czekam na jescze jakies POrady. Dzieki Pozdrawiam ;*
 

jamro152

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hmmm Rozmawiamy PRawie Codziennie. Nie jestesmy "Przyjacielami Od Serca" Poprostu Czasem Sobie pOrozmawaimy. Tylko Jest jescze 1 -
ja jestem Polak ona jest Z Anglii. x] Lipa troche ale Angielski mam juz Dobry Wiec Nie mamy Problemow Z Porozumieniem. Tylko to jest to najgorsze
ze Jest Taka Blokadaa i nie moge czasme czegos pwoeidziec. x[
Nom ale dzieki za pomoc. Czekam na jescze jakies POrady. Dzieki Pozdrawiam ;*
A ona nie mówi po Polsku??
 

Piacho1

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
najlepiej było by juakbyś pogadał ale możesz też pokazywać jej że tobie na niej zalerzy
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Czy dobrze zrozumiałem ??

Ona chodzi razem z tobą do szkoły.
Ona pochodzi z Anglii i mówi tylko po Angielsku.

Hm... po prostu pogadać
 
Do góry