Potrzebuję porady na temat mody

Doe94

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich! Otóż we wrześniu zakupiłem obuwie jesienne koloru ciemno brązowego (w załączniku dodaję fotki bucików). Mam zamiar kupić jeszcze kurtkę lub płaszcz zimowy, ale kompletnie nie wiem w jakim kolorze miała by być ta kurtka lub płaszcz dlatego zwracam się do Was. Co będzie do takich butów pasować, również nie zabardzo wiem z jakimi spodniami nosić te buty. Co doradzilibyście mi nosić do tych butów? Co będzie pasowało? Jakie kolory? Od razu zaznaczam, że nie widzę się w skórzanej brązowej kurtce. Wybór tych butów był troche z dupy, ponieważ najpierw je kupiłem a potem się okazało że dużo rzeczy z mojej garderoby nie pasuje po prostu do tych butów. Pozdrawiam i licze na Wasze porady.
 

Attachments

  • 20151101_170431.jpg
    20151101_170431.jpg
    248,2 KB · Wyświetleń: 0
  • 20151101_170335.jpg
    20151101_170335.jpg
    248,2 KB · Wyświetleń: 0
E

Elen

Guest
Hm, skoro nie lubisz skory to proponuje kurtke typu kozuszek meski (sa rozne typy) albo dzins ocieplany. Zalezy co lubisz nosic i czy np poruszasz sie autem, czy wiecej pieszo. Chodzi o to, ze w aucie nie zmokniesz, a pieszo musisz brac pod uwage przemakalnosc.
 

Doe94

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Gdybym nie lubiał skóry to myśle, że nie kupowałbym skórzanych butów. A co do skórzanych kurtek to nie mam nic ale strzasznie nie podobają mi się takowe kurtki w kolorze jak te zakupione buty. Poza tym myślę, że nie wyglądałbym dobrze w czymś takim. Precyzując chodzi mi o to w jakich kolorach kurtki bądz płaszczu czy kożuchach przebierać tak aby dobrze się komponował, komponowały z tymi butami czy np. Razem z tymi butami zalożyć czarne spodnie i czarny płaszcz a do tego dobrać jakiś dodatek typu szalik czy rękawiczki koloru ciemno brązowego.
 
E

Elen

Guest
Doe94 napisał:
Razem z tymi butami zalożyć czarne spodnie i czarny płaszcz a do tego dobrać jakiś dodatek typu szalik czy rękawiczki koloru ciemno brązowego.
Dobry pomysl. Jakie inne jeszcze kolory do tych butow? wszelkie odcienie bezow, rudosci i czarny. A spodnie- dzins, sztruks, zalezy co Ty lubisz.
 

Doe94

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jezeli jest dobry pomysł to się cieszę ;) a tak poza tym to fajnie jakby ktoś jeszcze udzielił rady co do ubierania się właśnie z tymi butami, ponieważ nie chciałbym zawsze ubierać się w czarne spodnie i czarny płaszcz ze względu na to ze kupiłem takie buty ;) Jestem otwarty na rozmaite propozycje z Waszej strony, pozdrawiam.
 

kachna27

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
W jasnych spodniach sztruksowych będziesz fajnie wyglądał do tych butów bo będzie fajny kontrast. Oprócz tego uważam, że szare dżinsy też nie będą złe w C&A ostatnio były fajne spodnie po 79,90 złotych. Wszelkie kremowe kolory powinny pasować. Jak najdalej od koloru butów ale też nie zbyt blisko białego. Wszystko pomiędzy uważam, że będzie pasowało. Generalnie buty super. Dobra stylizacja do nich to szare dżinsy i niebieski ciepły sweter albo niebieska koszula dżinsowa.
Moje propozycja.

Pozdrawiam Kasia
 

Simon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Brąz świetnie się komponuje z kolorami ziemi. Będą pasowały beże, szarości, brązy , ładnie będzie kontrastował zielony. Może kup sobie do nich jakieś Chinosy w tym kolorach. Jak chcesz mogę podpowiedzieć, w jakich sklepach warto takich szukać :)
 
Do góry