Potrzebuje pomocy

loskamilos91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
spotkałem się z pewna dziewczyna. Pierwsza z nią randka. Tyle ze było trochę drętwawo. Później przeprosiłem ją za ten spacerek, za to ze bylo nudno i że więcej jej nie namówię na następny. A ona powiedziała, że za łatwo się poddaję. O co Jej chodziło?? w dodatku chyba sie obrazila ma mnie bo nie odpisuje
Proszę pomóżcie mi bo zależy mi na niej.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Później przeprosiłem ją za ten spacerek, za to ze bylo nudno i że więcej jej nie namówię na następny. A ona powiedziała, że za łatwo się poddaję. O co Jej chodziło??Proszę pomóżcie mi bo zależy mi na niej.
Uff słowa że za łatwo się poddajesz nie rozumiesz ??
Spróbuj jeszcze raz znajdż wspólny temat i git a najlepiej zapytaj jej przyjaciółek
Tylko to troche wykombinuj bo kobiety lubią plotkować....
 
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Bo kobietę trzeba zdobywać, walczyć o Nią... nooo faktycznie spaliłeś, musisz to nadrobić :p i staraj się sam zeby nie było nudno
 
S

Silvesters

Guest
Heh, powiedziała ze za łatwo sie poddajesz to własnie to miała na myśli, musisz ją namówic na na następny!! nie pękaj, guma cienka i nie peka(zazwyczaj)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
namow ja jeszcze na jakies spotkanie. wyraznie dala Ci do zrozumienia ze sie na nastepne zgodzi :D
a przez to ze tak jej powiedziales mogla sobie pomyslec ze to Ty uwazasz ze ona jest nudna i wiecej juz nie chcesz sie z nia spotkac...
zagadaj do niej powiedz kilka milych slow i sprobujcie sie spotkac ponownie ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
To ze bylo drętwo to chyba nic dziwnego.... To Wasze pierwsze spotkanie, oboje byliście pewnie spięci...
Skoro powiedziala ze za szybko sie poddajesz to widocznie to prawda... Jeśli Ci na niej zależy powinieneś zrobić wszystko, zeby poczula się adorowana i zdobywana. Jak tu już ktoś pisał kobiety lubią takie rzeczy.
 

loskamilos91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
wkurzyla sie na mnie, nie dziwie sie
ale jak ja teraz przeprosic jak nie odpisuje??
 

ansyna

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
spróbuj ją gdzieś zaprosić, albo "przypadkiem" wpadnij na nią i zacznij jakąś gadkę ;p
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
jesli ci na niej zalezalo to dlaczego poweidziales ze nigdy jej nie zaprosisz na spacerek spotkaj sie z nią " niechcący" gdzies np jak bedzie wracac ze szkoly do domu i pogadaj z nią powodzenia
 

loskamilos91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
dlatego tak powiedzialem bo:
1 jestem debilem
2 najpierw napisalem do niej ze przepraszam ze bylo nudno
pozniej odpisala mi ze szczerze to troche sie nudzila
dopiero wtedy napisalem jej ze wiecej jej nie zaprosze na spacerek
 

MeGGi=)

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2006
Posty
332
Punkty reakcji
0
Miasto
z daleka. :)
dlatego tak powiedzialem bo:
1 jestem debilem
2 najpierw napisalem do niej ze przepraszam ze bylo nudno
pozniej odpisala mi ze szczerze to troche sie nudzila
dopiero wtedy napisalem jej ze wiecej jej nie zaprosze na spacerek
ojj.. Panowie ja jak zwykle muszę powtórzyc swoje: Z WAMI TO TAK ZAWSZE! :p

nie poddawaj się... ;) skoro Ci zależy to musisz o nią walczyc, a nie od razu wyskoczyłeś,że jej już na spacer nie zaprosisz... mogło jej się zrobic przykro... spróbuj to naprawic ;) a jak to chyba wiesz, a jak nie, to przeczytaj powyższe wypowiedzi ;)

POWODZENIA (;
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wlasnie! pewnie jej sie przykro zrobilo jak powiedziales ze jej wiecej nie zaprosisz... powinienies ja szczerze za to przeprosic i powiedziec ze nie to miales na mysli...
 

kamila14

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z takiego miejsca na ziemii gdzie marzenia się spe
skoro powiedziała żebyś się nie poddawał to myślę że chodzilo o to że owszem ten spacer wydał jej się trochę nudny ale uważa ze musicie po prostu lepeij się poznać dać sobie czas pierwsze spotkanie często bywa połoczone z dużym stresem dlatewgo próbuj dalej ja życzę powodzenia trzymam kciuki będzie git :eek:k:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a nie możesz być zaskakujący :D?
idź do Niej.
to jakiś problem?
ileż to razy wyobrażam sobie, że x staje przed moimi drzwiami ;)
jeżeli nie będziesz ryzykował, ro i przyszłość nie będzie zbyt kolorowa, nie sądzisz?
 
Do góry