potrzebuje pomocy

nita14

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć mógł by ktoś mi napisać w jaki sposób można przytulić koleżanke, tak szczerze mówiąc nie wiem jak to się robi i pozatym nie mam odwagi tego zrobić ponieważ uważam że dziewczyny z tej samej klasy będą się ze mnie śmiały.Moja koleżanka bardzo chce żebym ją przytuliła, ona robi to często a ja nie moge w sobie zebrać odwagi.Prosze o pomoc!!! ;)
 

Attachments

  • danny.txt
    10 bytes · Wyświetleń: 41

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Co za beznadziejny temat ! Gdybym ja miała takie problemy ..

Przecież to nic zlego przytulic sie z kolezanka u mnie na wydziale sporo dziewczyn właśnie tak wita sie ze soba nawet buziakiem w policzek ale to wyjątki sa . Pytasz jak ja masz przytulić ? Normalnie .
 

agagadek123

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
-------
Co za beznadziejny temat ! Gdybym ja miała takie problemy ..

Przecież to nic zlego przytulic sie z kolezanka u mnie na wydziale sporo dziewczyn właśnie tak wita sie ze soba nawet buziakiem w policzek ale to wyjątki sa . Pytasz jak ja masz przytulić ? Normalnie .


Zgadzam się. Robisz z niczego problemy. U mnie też sie witamy przytulajac czy też buziakiem zależy wiec nie widze w tym nadzwyczajnego.
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Przecież to nic trudnego przytulic koleżanke u mnie w szkole większośc dziewczyn się wita w ten sposób i jakoś nikt nigdy na nie dziwnie nie patrzy pozdrawiam
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Kur** co za tłuk...
Śmiać się że przytulasz koleżankę... żeby to było kolega ale nie do chu**
Ty się :cenzura:ni* i śpij.
Normalnie ją przytul chyba że jesteś nienormalny to tego nie rób.
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
:D zabawne , taki widok na co dzień się zdarzał , jak się koleżanki spotykały to zawsze na przywitanie całowały się w policzek albo przytulały , szkoda tylko że koleżanki z kolegami się tak nie witają :D
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Dziewczyny potrzebują dużo kontaktu fizycznego z osobami do których czują zaufanie itp... zrób to spontanicznie to nikt nawet nie zauważy, bo takie rzeczy widzi się praktycznie na co dzień :p
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
ja np nie lubie przytulać ludzi nie odczuwam takiej potrzeby jak dla mnie to by było nienaturalne zachowanie więc po co sie mam zmuszac i uszczęśliwiać na silę
 
Do góry