Potrzebuję pomocy z dziewczyną

mirek28

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem bo przez niezbyt dużego penisa nie zaspakajam mojej dziewczyny. Zastanawiam się czy nie pozwolić jej to robić z innymi z większymi penisami.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
poyebało? pięść włóż jak penis za mały tylko ptakiem umiesz 'zaspakajać' ? pozwól jej przespać się z facetem, który ją zaspokoi, a na następny dzień będzie już w nim zakochana.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Z innymi większymi penisami? Pozwól jej to zrobić z wibratorem. Zdradzi cię z 20 cm plastiku :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
:D
Tak, pozwól jej. A moze sam jej wybierz kandydata? Tylko nie zapomnij linijki :eek:k:
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Zadbaj tylko, by inne penisy, oprócz dodatkowych centymetrów, miały wysokie IQ, kulturę i urok osobisty, przecież chcesz dla niej jak najlepiej
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
To wykluczone. Zaspokojenie nie dotyczy wielkości penisa. Chyba , że jest minimalny naprawdę. Tu liczą się umiejętności, odpowiednia atmosfera, brak stresu itp. Po drugie to kobbieta musi tego chcieć ale nic na siłę. Po trzecie musisz się jej pytać co jej się podoba. Co jej sprawia przyjemność, jak powinieneś to robić ! I na koniec to powiem, że chyba jej nie kochasz albo jesteś jakimś desperatem. Ja jak bym usłyszała taką propozycję to bym się pożegnała z takim facetem ! Nie rozumiem takiego myślenia.
Powodzenia, pozdrawiam pa
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
albo jesteś bardzo głupi, albo robisz se jaja. W żadnym przypadku nie umiem znaleźć pomocy.
 

glomy

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mam problem bo przez niezbyt dużego penisa nie zaspakajam mojej dziewczyny. Zastanawiam się czy nie pozwolić jej to robić z innymi z większymi penisami.

Popróbujcie może inne pozycje zanim posuniecie się do czegoś takiego ^^
Bo twoje "wyjście" ani mądre, ani pomocne..
 
Do góry