Potrzebuje Mrocznych...

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Zdajecie sobię sprawę, że gro z tych obrazków tutaj ma prawa autorskie i używająch ich bez zezwolenia autorów lub choćby rozpowszechniając je tutaj, łamiecie prawo?
 

Krzywy!

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Rzeszów
a jeśli to są np screeny z mojego pulpitu ??
na dodatek to nie są pełne rozmiary, zresztą ktoś musi się o te pliki upomnieć a wątpię żeby ktoś taki się znalazł zresztą pliki zostały już publikowane
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
To nieistotne, wiesz może być ktoś tak chamski jak ja i podkablować ;) Bo nie sądzę żeby ciężko było znaleźć autora. Tak czy inaczej łamiecie prawo, czy to ważne czy zostaniecie złapani?
 

Krzywy!

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Rzeszów
Hmm jeśli nie jest ciężko znaleźć autora to prosiłbym podanie sposobu na priv a jeśli jest taki sposób to nawet i dobrze przynajmniej może się przysłużę komuś w popularyzowaniu jego/jej twórczości, a jeśli chciałbyś pilnować prawości i porządku może powinieneś zostać moderatorem policjantem... a jeśli już zabierasz się za donoszenie zrób to też dla blisko 60 000 użytkowników tego forum którzy maja awatary łamiące prawa autorskie
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
...
widzicie różnice pomiędzy emo a mroczne?! jezu... w czym są mroczne te obrazki z dziewczynami umazanymi krwią... ?
krzywy i furiatka, tam jest pare mrocznych obrazków, ale reszta to czyste emo...
 

Krzywy!

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Rzeszów
teraz wrzucam link do mojej galerii ulubionych 45 wydaje mi się mrocznych grafik i teraz chyba nie łamię niczyich praw autorskich bo każdy może bez problemu stwierdzić kto jest ich autorem a przede wszystkim zobaczyć je w miejscu gdzie zostały opublikowane przez autorów

http://xrzywy.deviantart.com/favourites/#mroczne

(a co do tego emo nie chciałbym się kłócić ale jeśli emo oznacza emocjonalny'a to 90% światowego rynku muzycznego to emo... tak samo każda grafika przedstawiająca chociaż cień jakiejkolwiek emocji) podro dla wszystkich dzieci emotroski
 
Do góry