Poszukuję spodni (chinosy)

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Poszukuję spodni chinos z takiego materiału ja te z linka poniżej:

http://www.reserved.com/pl/collection/man/trousers/V1565

Niestety we wszystkich reservedach we Wro są same wielkie rozmiary, dlatego pytam czy ktoś z was widział podobne spodnie w jakimś sklepie. Dodam, że to nie jest jeans itp tylko taki materiał garniturowy. Nie piszcie postów typu: przejdź się do pierwszej lepszej galerii i popatrz po sklepach, nie mam teraz niestety czasu. Za każdą pomoc dziękuję.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
adryjan niedługo reserved ma wprowadzić sklep online ;)
Poza tym bardzo fajne w C&A kupiłem za śmieszną cene 64 zł :p więc polecam
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
adryjan niedługo reserved ma wprowadzić sklep online ;)

wiem, wiem, ale nie gwarantują tego, że będą tam te spodnie. (nawiasem mówiąc, mają go na wiosnę otworzyć :) )

Fabri w H&M są, ale nie z takiego materiału jak ja poszukuję.
 

TOME

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
W Zarze z pewnością znajdziesz podobne spodnie. Jeśli chodzi o spodnie chino to jest tam potężny wybór aktualnie :)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
ooo Reserved ma otworzyć sklep online? pierwsze słyszę, ale fajna wiadomość, jeszcze H&M by się przydał online i by było super.
 

TOME

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Wiem, wiem. Byłem i niestety nie mają chinosów z tego materiału co ja chciałbym :(

Reserved ma dość "specyficzne" tkaniny jak ja to nazywam. Osobiście nie kupuję tam ubrań ale czasem wpadam do ich sklepów aby podpatrzeć co mają w asortymencie i wydaje mi się, że nie zdarza im się mieć w ofercie spodni z miękkich i delikatnych w dotyku tkanin. Wydaje mi się, że własnie miękkie i delikatne materiały dają największy komfort noszenia :) Jak nie Zara to sklepy podobne, Massimo Dutti może River Island?
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Teraz w Reserved są spodnie typu chino właśnie o materiale o jakim mówicie,również podobny materiał jest w H&M :)
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Thiisgame ja to wiem ;) Tylko, że w całym Wrocławiu są same rozmiary 52/54 a ja potrzebuję trochę mniejszy. H&M hmmm, zajrzę tam jutro : )
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
Reporter ma podobna stylówę, ja bym tam szukał.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Po przeszukaniu PG we Wro niestety nie znalazłem podobnych spodni. Muszę poczekać do otwarcia sklepu internetowego, może jeszcze będą te spodnie :)
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
W zasadzie to teraz Twoja jedyna szansa na to aby upolować właśnie takie spodnie,potem może być za późno,a w sklepach stacjonarnych jak zauważyłeś- na próżno ich szukać. Pozostają tylko dobre i godne zaufania sklepy internetowe.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Niestety nie znalazłem tego czego szukam :(

Na tym zdjęciu po lewej chyba najlepiej widać te spodnie:

0040.jpg
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Szukałem już kilka razy na allegro :/ Niestety nie ma tego co mnie interesuje. Trudno. Odpuszczam.
 
Do góry