Poszukuję programisty do współpracy przy stworzeniu gry www.

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
O mnie:
Tomasz, 17 lat. Pomysłodawca i grafik www.esonline.xpag.com, właściciel www.touchofmoon.deviantart.com.

Kogo szukam:
Najlepiej kogoś pełnoletniego,by w przyszłości mógł zarządzać kontem, ale 2 gimnazjum wzwyż może być. Osoba ta musi znać się na HTML, CSS, PHP, jQuery, Java Script, podstawowe umiejętności powinny wystarczyć, najwyżej może uczyć się w trakcie.

Jaka to będzie gra:
Będzie to gra w klimacie średniowiecza z niewielkimi elementami fantastyki, ale bez żadnych heroicznych magów, paladynów, orków; bardziej intryga, zemsta, miłość, smoki. Zainspirowany serialem "Gra o tron" i książką o tym samym tytule. Plan gry mam rozpisany na około 7 stron, ale trochę chaotycznie, więc najlepiej będzie robić to po kolei wcześniej konsultując się ze mną. Nie będzie to gra 2D czy 3D, tylko bardziej tekstowa.

Co już jest:
Jak już wcześniej mówiłem, jest już ogólny plan gry na 7 stron. Oprócz tego mam zrobione większość grafik designu, czyli ramki, buttony, tła itp. Jest też już darmowy host na testy gry.

Kontakt ze mną:
Można tutaj w temacie lub przez prywatną wiadomość, ale najlepiej na GG:7125841

Pozdrawiam!
 
B

bladeer

Guest
Najlepiej kogoś pełnoletniego,by w przyszłości mógł zarządzać kontem, ale 2 gimnazjum wzwyż może być. Osoba ta musi znać się na HTML, CSS, PHP, jQuery, Java Script, podstawowe umiejętności powinny wystarczyć, najwyżej może uczyć się w trakcie.

Do gry chyba nie wystarczą podstawowe umiejętności.. ;p To jest sporo roboty.. php trzeba znać naprawdę dobrze. Chętnie bym pomógł ale chyba trochę przeceniasz projekt.. to trzeba ludzi z dużą wiedzą a nie byle amatorów.
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Hmm. Dopóki nie wpadłem na pomysł stworzenia mojej pierwszej gry Eternal Sun też tak myślałem, że to musi być duża ekipa i profesjonaliści i dużo pieniędzy trzeba zainwestować. A tutaj okazało się, że wystarczy 15- latek z 10-miesięcznym doświadczeniem w programowaniu.W 2 gimnazjum uczą już CSS, a w niektórych szkołach od 3 gimnazjum jest już PHP, tak na marginesie.

Jest jeszcze jedno wolne miejsce. Zapraszam chętnych na GG:7125841.
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Ciekawe do jakiego poziomu dojdziecie. Gdyby jakaś Beta była - nie omieszkaj wrzucić linku.
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Na pewno będzie, na pewno wrzucę.
Miejsce wciąż wolne.

Nadal wolne.

Nadal aktualne!
 

Mroczny Ktoś

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Do gry chyba nie wystarczą podstawowe umiejętności.. ;p To jest sporo roboty.. php trzeba znać naprawdę dobrze. Chętnie bym pomógł ale chyba trochę przeceniasz projekt.. to trzeba ludzi z dużą wiedzą a nie byle amatorów.
Nie przesadzaj:

Nie będzie to gra 2D czy 3D, tylko bardziej tekstowa.
żadnej fizyki tu nie modelują, ani ruchu postaci...

Więcej tu bezmyslnego klepania kodu, aniżeli myślenia - więc powinni dać sobie radę w takim gronie.
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
@up, ten post był zbędny, gdyż bladeer jest już w projekcie i dołączył jako pierwszy :)

Jedno miejsce nadal wolne!
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Coś nie ma więcej chętnych :( No zapraszam, dalej aktualne!
 
Do góry