Poszukuję, Polecam, Najlepsi, Najgorsi

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Jacy są wg Was 3 najlepsi wokalisci/wokalistki punkowi w Polsce??

1.Hary - Analogs
2.Krzysztof Zeromski - Karcer
3.Anka - Eye For An Eye
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dominik Pyrzyna(The Analogs), Patyczak(Brudne Dzieci Sid'a), Anka(Eye For An Eye), Agata Polic(Blade Loki), Wojciech Walczyk(Defekt Muzgó), Dariusz Hajn(Dezerter) i Robert Wudarski(Podwórkowi Chuligani).
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ej wiem ze zaraz przez tró chłopców i dziewczeta zostanę zjechany, ale. grabaż ma fajny wokal!
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Osobiscie nie przepadam za jego twórczością ale jesli chodzi o sam wokal to nie mam nic przeciwko.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Pod Grabażem i ja się podpiszę. Jak mogłem zapomnieć. Zarówno wokalu jak i pomysłów na teksty tylko pozazdrościć x)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
podawanie takich linków nie jest niezgodne z prawem. nawet podawanie linków do konkretnej akcji z rapidsharem też jest legalne. bo nie podajemy linku do pliku.
 

trabant_drajwer

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Rise Against, AFI, Goldfinger, Millencolin, Lagwagon, Pulley, Propagandhi, Pennywise, Hi-Standard, MxPx, No Use For A Name, NOFX, Satanic Surfers, Skindred, Unwritten Law

czy te zespoły to odmiany punka, rocka czy innych gatunków to ci nie powiem bo grają różnie, ale mocno w każdym bądź razie :D niektórzy np. millencolin i lagwagon zaliczają to skatepunk'u a niektórzy zaś inaczej. Tak czy siak z gatunku zbliżonego do punk'u to polecam to co wyżej. z polskich to własciwie CKOD są nieźli, choc to pewnie nie punk.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Powiem tak... Nie istnieje coś takiego jak "amerykański punk". Bo wszystkie amerykańskie kapele, które wymieniliście zalatują komerchą z daleka. A w punku nie o to chodzi. Tu chodzi o walkę z komerchą i o przesłanie.
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Oi istnieje. A Bad Religion np. ? To nie punk? A są z ameryki. Jedna z pierwszych kapel "antifówcu" hah
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mówiąc kapela punkowa nie miałem na myśli kapeli grającej muzykę punk, tylko kapelę będącą punkiem, czyli nie grającą dla publiki tylko dla przesłania. A w Ameryce PRAWIE wszystko jest pod publikę. Zwłaszcza jeśli chodzi o "punk".
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
a the casualties , czytalem o nich troche w "garazu"( napewno kojarzysz) dobra kapela a amerykanska , byla tez dorzucona plytka i byl na niej ich utwor , nawe dobra muze robia :)
 

swiros

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
1125... schizma...Sars ;) noi wyzej wymieniona klinika... stradoom terror jeszcze :) wiecej grzechow nie pamietam :lol:
 
Do góry