Poszukuję osoby towarzyszącej

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Nie rozumiem wzburzenia niektórych tutaj osób.
Opanujcie się, przecież autorka nie szuka partnera do sexu tylko na wesele.
Nie pierwsza i nie ostatnia.
A wy jeździcie po niej jakby proponowała wam zbiorowa orgie.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Wroneczki, heh dzięki ! :D:D
Jakby nikt się nie pojawił na horyzoncie to skorzystam ;p
nie wiem tylko czy chciałoby Ci się aż z Wałbrzycha pod Warszawe specjalnie na jedną noc jechać :D

Co do tematu to ja już wyżej wszystko napisałam. Mam nadzieję, że w internecie albo w realu autorka znajdzie kogoś i będzie sie dobrze bawić :)
 
W

wroneczki4

Guest
Opanujcie się, przecież autorka nie szuka partnera do sexu tylko na wesele.
A wy jeździcie po niej jakby proponowała wam zbiorowa orgie.
Jakby szukała kogoś na numerek to znalazłaby wielu kandydatów ;)



nie wiem tylko czy chciałoby Ci się aż z Wałbrzycha pod Warszawe specjalnie na jedną noc jechać
Łeeeeee... to zostałbym na dwa dni :D
To byś mi nawet nocleg zapewniła? Luksus ;)
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Ale nie szuka na numerek tylko na wesele.
I jeśli aż tak bardzo cie to razi i tak ci to przeszkadza to nie wchodź tu.
A nie obrażasz autorkę, która tobie nic nie zrobiła.
 

Dżasmina

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
wroneczki4 ma wyraznie problemy sam ze sobą - ciekawe gnojku ile masz lat, wiecej jak 17 Ci nie daje
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Będzie, że jestem zła, bo nazwałam autorkę idiotką, ale kto przezywał pierwszy użytkownika wronieczki4 {widzisz jak Cię lubię, jak się narażam hahaha :p.}. Po prostu mi się nie podoba jak ktoś komuś najeżdża.
Szukaj, szukaj ,a znajdziesz, ja się nie czepiam, bo będą na mnie psy wieszać ;)
 
W

wroneczki4

Guest
I jeśli aż tak bardzo cie to razi i tak ci to przeszkadza to nie wchodź tu.
Nie po to, w Polsce wprowadzono wolność słowa żebym nie mógł przekazywać co myślę na dany temat. Jeśli tak bardzo Cię to razi i tak Ci przeszkadza co piszę to skończ z tym forum lub nie czytaj moich postów...

wroneczki4 ma wyraznie problemy sam ze sobą - ciekawe gnojku ile masz lat, wiecej jak 17 Ci nie daje
Nie mam ze sobą żadnych problemów i czy się to komuś podoba czy nie mówię, co myślę...
Może przełożyłem to zbytnio z życia na forum, ale taki jestem i to się nie zmieni. Lepiej żebym był taki, niż żebym żenił kity na każdym kroku.
Mam 17 lat i jestem z tego bardzo dumny. Jedyny problem wiążący się z moim wiekiem to problem z zakupem alkoholu w barze jeśli idę z moimi rówieśnikami/rówieśniczkami...



Będzie, że jestem zła, bo nazwałam autorkę idiotką, ale kto przezywał pierwszy użytkownika wronieczki4 {widzisz jak Cię lubię, jak się narażam hahaha :p}.
Przecież Ty już u mnie masz piwo za bronienie męskiego ego tylko nie wiem gdzie mieszkasz ;). W jakimś temacie już Ciebie o to pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi ;)
Jestem Ci bardzo wdzięczny za narażanie się za mnie :)
Nieprzenikniona moją pasterką, nie brak mi niczego :*
 
N

Nieprzenikniona

Guest
hahahahah Ty to koleś jesteś the best ;)). Ale ja nie przeczytałam tego, co napisałeś, dlatego nie odpisałam :).

Dobra poflirtujemy sobie na PW, bo jeszcze mnie stąd wygonią :lol:
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
"Caly problem w tym, że nie chce tam isc z byle kim"

Wiesz jak ja to odebrałem?

że szukasz faceta z grubą kasą ponieważ chcesz zaszpanować przy swoich koleżankach które również lecą na kasę i furkę.

I wroneczka również tak odebrał.

I powiedzmy sobie szczerze:

W internecie to kogo znajdziesz? Nie byle kogo? Pojdź ze mną. I teraz: znasz mnie? Mogę Ci nawyrzucać na weselu, zrobić Ci wstyd, mogę wszystko. Nie znasz takich osób przez internet a kreować mogę się na fajnego faceta. Ale to jaki jestem dowiesz się na weselu.

Dla mnie to jest temat blachary. I forum jest chyba od tego żeby się wypowiadać.
 

Dżasmina

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam 17 lat i jestem z tego bardzo dumny. Jedyny problem wiążący się z moim wiekiem to problem z zakupem alkoholu w barze jeśli idę z moimi rówieśnikami/rówieśniczkami...



Trafilam w dziesiątke - heheh
Jestem dumny i mam nasrane w glowie bhahhaha
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Trafilam w dziesiątke - heheh
Jestem dumny i mam nasrane w glowie bhahhaha

Podpucha?

A co do uczestników owego wątku, to powinni nieco przywrócić się do porządku, bo powoli robi się niepotrzebnie za przeproszeniem burdel.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Teraz dostrzegłem. No i na jaki termin zapowiedziano konkretnie uroczystość? Zresztą uważam, że z takim podejściem do otoczenia wątpię, czy założycielka tematu doszuka się odpowiedniego kandydata.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Dowiem się w końcu kiedy to wesele ? było już czy dopiero będzie ? Ja też z cz-wy chętnie pójdę xD
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Łeeeeee... to zostałbym na dwa dni :D
To byś mi nawet nocleg zapewniła? Luksus ;)

No przecież nie kazałabym Ci jechać do Wałbrzycha w środku nocy ! ;p xD
Coś Ty ! :D
Przecież to kawał drogi..

Zawsze jakiś hotelik w miasteczku się znajdzie ;p xD

Ale to jeszcze straaaasznie dużo czasu ;p
tak mi sie przypomniało jak zobaczyłam ten temat xD :D narazie o tym nie myśle :D



Odnośnie tematu- mnie się nie wydaje, żeby to była prowokacja. Tyle tylko, że no.. łagodnie mówiąc nie pochwalam tak agresywnego zachowania autorki względem niektórych forumowiczów...
 

Dżasmina

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Odnośnie tematu- mnie się nie wydaje, żeby to była prowokacja. Tyle tylko, że no.. łagodnie mówiąc nie pochwalam tak agresywnego zachowania autorki względem niektórych forumowiczów...


owszem, ale najeżdzanie forumowiczów na autorke jest ok
 
Do góry