Poszukuję mentora!

Ted Bundy

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam :)
Mój temat trochę 'odstaje' od reszty, ale nie ma dla niego bardziej stosownego miejsca.

Jak sam wątek mówi, poszukuję mentora - osoby z dużą życiową wiedzą, która lubi dzielić się i wymieniać poglądami.
Bardziej skłaniałabym się do konwersacji z osobą, która już troszkę żyje na tym świecie, dzięki czemu posiada większą widzę praktyczną.
Myślę o konwersacjach w postaci maili, żeby nie były obciążające lecz przyjemne, nie za częste, a pouczające.
Jeżeli ktoś ma chęć poświęcić mi czas, a może przy okazji sam dojść do ciekawych wniosków, będzie mi bardzo miło :)

Informacje: Mam na imię Agnieszka, lat 17, mój email: agnieszka988@onet.pl
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Ja zostanę twoim mentorem ,pieprzyć życie ,zostań rycerzem dżedaj ,zanim ten brutalny świat przeciągnie Cię na ciemną stronę mocy.
A tak na poważnie to jeśli chce kiedyś pogadać tak towarzysko i poważnie jeśli trzeba to śmiało. Mam niestety duże doświadczenie życiowe ,zbyt duże jak na mój młody wiek. Mam dwa razy dłuższe paluchy niż Ty ,przy prawię takiej samej grubości ,ahh chyba jestem kosmitą.
 

Ted Bundy

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mała zmiana :)

Aktualnie poszukuję osób, które miałyby ochotę powymieniać się poglądami w zakresie motywacji, osiągania sukcesów, dydaktyki, a w szczególności tych, którzy znają tematykę Prawa Przyciągania. Pozdrawiam :)

Aha, swoją drogą bez różnicy jaka płeć pisze, hehe.
 

Kazytka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Ha
Logika w świecie Lunatyków jest cenna tak jak złoto w czasie głodu.
Ma swoją wartość ale w krytycznej chwili jakoś tak belednie.
 
Do góry