Poszukuję ludzi do współpracy (kilka projektów)

Own3d

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam.

Mam na oku kilka projektów. Poszukuję ludzi do współpracy, gdyż żadnego projektu nie będę w stanie stowrzyć i utrzymać samemu, chcąc go perfekcyjnie rozwijać. Poszukuję ludzi kreatywnych, pełnych pasji.

Projekty:
- internetowe (portale tematyczne, strony)
- organizacja imprez (wszelkiego rodzaju)
- tworzenie oraz promocja produktów

Otóż niedawno zakończyłem pewien projekt, dzięki któremu zyskałem masę doświadczenia. Chcę zabrać się za kolene, mam mnóstwo pomysłów i chciałbym zrealizować każdy. Na tym etapnie nie mogę zdradzić szczegółów (aby nikt nie wykorzystał moich pomysłów).

Poszukuję ludzi z każdej dziedziny, kreatywnych, chętnych do działań, nie bojących się wyzwań.

Proszę o PW osoby zainteresowane, a w nim:
- wiek
- miejscowość
- formę kontaktu
- doświadczenie
- zainteresowania
- ew wykształcenie (nie jest to warunek konieczny)
- w jaki spobób i w jakich tematykach chciałbyś/chciałabyś pomagać- dostępność czasowa, ewentualnie w przypadku umowy o pracę ważna będzie miejscowość


Jeśli np: rysujesz, w PW dodaj kilka rysunków. Chcę zebrać osoby ciekawe i odważne, a nie 'zakrawaciarzonych Panów'. Zespół luźniej spoglądających na świat ludzi.

Każdy projekt liczy się z zarobkami, więc każdy będzie miał swój udział. Gdy wybiorę osoby, będę chciał się spotkać - zacząć działania (lub skontaktować w jakiś inny sposób). Na tym etapie tyle info - zainteresowani ciekawszą stroną zarabiania - zapraszam.

PS. zależy mi na osobach odważnych i wylozowanych, gdyż poprzedni projekt wiązał się z nagraniamy video, występami w radio itp.


Można również odpowiadać tutaj. ;)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Wiek 19 lat
Miejscowość:Okolice Częstochowy
Forma kontaktu:thisisgame93@gmail.com ew.telefon -nr podam jeśli już byśmy się dogadali
Doświadczenie-brak?:D
Jeśli chodzi o portale tematyczne-głównie sport,muzyka,grafika komputerowa,film.Pracuje jeszcze w firmie oferującej nowe taryfy telefoniczne jednej z sieci komórkowej -więc jeśli chodzi o promocje produktów jakieś doświadczenie mam.

Czasu zbyt wiele nie mam jedynie niedziela oraz od godziny 16-22 w poniedziałki i środy.
Jeśli chodzi o forme płatności czy jest możliwość działania nieodpłatnego? tzn.ja w miare swoich możliwości dorzucałbym jakieś nowe np:artykuły tylko po to by zdobyć doświadczenie a nie otrzymywałbym wynagrodzeń ew.jakieś tam nagrody ?

Pozdrawiam
 
Do góry