Poszukuję Kurtki/bluzy bejsboolowej

MateQa

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam

Chcę nabyć kurtke/bluze ( roznie sie to mowi) bejsboolową . Moze zna ktoś jakąś stronę gdzie mogę takowe nabyć. Oczywiscie lepszej jakości . Spogladalem na allegro lecz tam nie ma nic ciekawego prócz podróbek z lichiego materiału , a jak już jest to drogi oryginał. Widziałem kiedyś takie fajne , ale wtedy jeszcze nie pałełem chęcią nabycia takieg oto odzieży. Łaziłem po new yorker'ach i innych sklepach .. ale sam badziew.

Z Góry dziękuje za pomoc :)
 

LukiBg

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Aktualnie kurtki bejsolówki są w Croppie bądź Housie.. :)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Słowo "drogie" oznacza u Ciebie jaką sumę? podaj kwotę to się coś znajdzie.
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Dokładnie, Cropp i House takie mają, choć o jakości można dyskutowac, na pewno lepsza, niż bazarowa.
 

MateQa

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
no na urban city np są 250-300 no max chciałbym wydać 160 -170
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
MateQa napisał:
Witam

Chcę nabyć kurtke/bluze ( roznie sie to mowi) bejsboolową . Moze zna ktoś jakąś stronę gdzie mogę takowe nabyć. Oczywiscie lepszej jakości . Spogladalem na allegro lecz tam nie ma nic ciekawego prócz podróbek z lichiego materiału , a jak już jest to drogi oryginał. Widziałem kiedyś takie fajne , ale wtedy jeszcze nie pałełem chęcią nabycia takieg oto odzieży. Łaziłem po new yorker'ach i innych sklepach .. ale sam badziew.

Z Góry dziękuje za pomoc
smile.png
To patrz tutaj. Super jakość w śmiesznej cenie: http://www.majesso.pl/baseballowka-carisma-id-156.html
 

1sport_pl

Zbanowany
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukasz tego typu bluzy,to warto w pierwszje kolejności zwrócic uwage na dobre i godne zaufania sklepu internetowe z odzieżą sportową,tam bedzies zmiął zdecydowanie największy wybór.
 

LukaszMa

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprawdź bejsbolówki męskie Carlo Lamon. Za jakość i optymalną cenę ręczę!​
 

Attachments

  • bej.jpg
    bej.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 1
  • pol_pm_Bejsbolowka-bluza-meska-ze-stojka-Federico-od-Carlo-Lamon-5831_1.jpg
    pol_pm_Bejsbolowka-bluza-meska-ze-stojka-Federico-od-Carlo-Lamon-5831_1.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 1

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Właśnie zauważyłem że w tym roku to jakiś szał jest. Ja mam swoją taka już od 4 lat ale dostałem ją z USA, na nasze z 800zł taka.

Drażni mnie to bo wyglądam jakbym popadł z modę nastolatków w tym sezonie :)

Byłem w MC Donaldzie to chyba z 20 osób miało taka tyle że z innego sklepu bo raczej jakość... hmm no każdy lubi co chce :)

Jak chcesz lepszą to dodaj trochę i kup, ja mam swoją 4 lata i jest nadal super.
 
Do góry