Poszukuję książek o miłośći pomiędzy nastolatką

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Chodzi mi nie o jakieś poradniki psychologiczne tylko o zwykłą powieść erotyczną z takim wątkiem miłosnym.Poprostu jestem zainteresowana i chętnie przeczytałabym o takiej tematyce książkę.Mile widziane również z wątkami homoseksualnymi. Jeśli ktoś z was może mi polecić jakąś powieść o takiej tematyce piszcie!
 

aleks652

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
151
Punkty reakcji
1
może Lolitka Bułhakowa? nie wiem tylko czy nie jesteś na nią za młoda....

Nabokova...:sexy:

A bez przesady z tym wiekiem. Książka jest skandalizująca obyczajowo, ale szczegółów za wielu to tam nie o ile pamiętam. Teraz więcej nie pamiętam ale jak sobie przypomnę to napisze jakieś tytuły:)
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Julko89 cóż wielkie dzięki.Tak bardzo chętnie przeczytam tą książkę aczkolwiek nie chodziło mi o aż tak wielką różnice wieku pomiędzy "kochankami".Głównie mam na myśli motyw: dziewczyna od 15 dajmy do 20 lat,zakochuje się w starszym mężczyźnie,brak akceptacji przez środowisko,gorący i dziki seks,aczkolwiek na początku delikatny, jak przystoi prawdziwemu czułemu mężczyźnie.Cóż takie moje małe zboczenie, że nie "zadowala" mnie romans zwykłych ludzi w swoim wieku a tym bardziej dwóch zagubionych nastolatków.Co do mojego wieku,no cóż może tego nie widać,ale tak czy tak jestem już zepsuta do szpiku kości.Nic mnie nie zdziwi jeśli chodzi o sferę seksu.Także śmiało czekam na dalsze tytuły!Wielkie dzięki,pozdrawiam!
 

aleks652

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
151
Punkty reakcji
1
Julko89 cóż wielkie dzięki.Tak bardzo chętnie przeczytam tą książkę aczkolwiek nie chodziło mi o aż tak wielką różnice wieku pomiędzy "kochankami".Głównie mam na myśli motyw: dziewczyna od 15 dajmy do 20 lat,zakochuje się w starszym mężczyźnie,brak akceptacji przez środowisko,gorący i dziki seks,aczkolwiek na początku delikatny, jak przystoi prawdziwemu czułemu mężczyźnie.Cóż takie moje małe zboczenie, że nie "zadowala" mnie romans zwykłych ludzi w swoim wieku a tym bardziej dwóch zagubionych nastolatków.Co do mojego wieku,no cóż może tego nie widać,ale tak czy tak jestem już zepsuta do szpiku kości.Nic mnie nie zdziwi jeśli chodzi o sferę seksu.Także śmiało czekam na dalsze tytuły!Wielkie dzięki,pozdrawiam!

A czytałaś Zmierzch? Edek był zdaje się kilkaset lat starszy. Tylko nie wiem co z seksem bo to "arcydzieło" mnie przerosło intelektualnie i nie doczytałam :sexy:
 

Adamclio

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tu coś z pewnością znajdziesz http://www.nexto.pl/?pid=152881
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Jak wyżej - Lolita.
American Beauty - wyd. Axel Springer
The Human Stain - powieść Philipa Rotha
B. Schlink "Lektor" - Piętnastoletni chłopiec zakochuje się po raz pierwszy w życiu w kobiecie starszej o dwadzieścia lat. Genialna książka. Polecam.
Zoe Heller ''Notatki o skandalu '' - podobnie jak wyżej.
Zaciekawić Cię może "Homo Faber" Maxa Frischa
Miłość homoseksualna: "W poszukiwaniu straconego czasu" MarcelProust, "Bo to jest w miłości najstraszniejsze" Nicole Mueller (Współczesne.
"Klaudyna" Colette ;)
"delta wenus"- opowiadania Anais Nin ("Małe ptaszki" chyba też)
"Morświn w różowym oknie" Listy Virginii Woolf do Vity Sackville-West
Różne wątki homoseksualne znaleźć mozna w ksiązkach Michaela Cunninghama. Może
jeszcze "Chłopiec z Włoch" Bessona, ale moim zdaniem to nie jest dobra książka.
Cięcie - Louise Welsh -Glowny bohater jest homoseksualista.Kilka dosc ostrych scen erotycznych.
"Sputnik Sweetheart" Haruki Murakami
 

aleks652

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
151
Punkty reakcji
1
Z homoseksualnych, tyle, że to platoniczna miłość, to jeszcze nowela "Śmierć w Wenecji" Tomasza Manna.
Pomyślałam jeszcze o "Trzy metry nad niebem", tu niestety z kolei jest niewielka różnica wieku. W "Anatomie" Andhaziego różnica jest większa ale to specyficzna książka, dziejąca się w specyficznych czasach kiedy trzynastolatki były uważane za w pełni dojrzałe kobiety. W Polsce wyszła oparta na faktach książka "Strefa cienia Trzy lata z psychopatą historia prawdziwa". Tam różnica pomiędzy nastolatką i starszym facetem sięga 40 lat i jak sugeruje tytuł nie jest to opowieść, która się kończy na "żyli długo i szczęśliwie". Niemniej dobrze opisuje mechanizm i pobudki dla których dziewczyny zakochują się w starszych facetach.
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
"Pochwała macochy" Mario Vargas Llosa.
Młody chłopiec zakochuje się w dużo starszej macosze. Erotyka wycieka wręcz, spodoba Ci się, naprawdę ;) Recenzja też zachęcająca:
Skandal.
Tę powieść powinno się spalić.
Nie czytaj jej. Odłóż z powrotem na półkę.
Jest zbyt rozpasana, perwersyjna i wyuzdana.

Mario Vargas Llosa musiał pisać tę książkę z uśmieszkiem wyrafinowanego oszusta, którego nic tak nie cieszy, jak naciąganie czytelnika. W samym środku gęstego od namiętnych uniesień małżeńskiego życia don Rigoberta i doòi Lukrecji, tkwi niewinne pacholę. Mały Fonsito, syn z pierwszego małżeństwa don Rigoberta, nie ma co konkurować o względy ojca z piękną kobietą o ponętnych kształtach, jakimi natura hojnie obdarzyła szczęśliwą pannę młodą. Niewinność dziecka tłamszona jest przez moralną rozwiązłość rodziców.
A może dziecko wcale nie jest dzieckiem, a niewinność ma zbyt wiele wspólnego z rozwiązłością?
Kto tu właściwie jest krętaczem...
Foncito, Rigoberto, Lukrecja czy Mario Vargas Llosa?
A może jednak czytelnik, skoro sięga po powieść, której nie powinien czytać?

Ciotka Julia i skryba to czysta rozpusta, ale Pochwała macochy... Nie, nie czytaj tej książki!

Ale zdania dość mocno podzielone. Nie spodziewaj się wartkiej akcji, tu się trzeba formą delektować ;)
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
"Tozsamosc Aniola" L.H. Zelman. To opowiadanie o mlodej studentce, o ktorej wzgledy zabiega rownolatek i ktos duuuzo starszy... Wszystko to osnute duza doza namietnosci, lecz bez ostryh dodatkow. Ja polecam :)
 
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
,,Lato Joanny" - miłość, którą ciężko było zaakceptować innym
,,Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą" - chory zwiazek, ona lat 18 a on 64
,,Ujarzmić bestię"-książka bardzooo erotyczna, on był jej nauczycielem, zrobili to gdy ona miała 14 lat a on prawie 40, po kilku latach się spotykają i znów zaczynają romans... Ona traci wszystko, a on ją bije i się znęca- najlepsza książka jaką do tej pory czytałam
,,Dziennik Nimfomanki"- też o dziewczynie uzależnionej od seksu
,,Hera -moja miłość" - przez narkotyki, jego brat ginie. Jak żyć ze świadomości,że to przez Ciebie twój brat nie żyje???
 
Do góry