Poszukiwania....

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Zima sie dopiero zaczyna. Nie oglądasz pogody. A ten jest jeszce nastepna zima i nastepna. Wiec sie nie martw.
 

Iffona

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Konin
takie futerko mieści się w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu tylko nie wiem jaka firma, ale cenna jest dosc wysoka około 600zł......ale futerko......cudo....:)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
A jak ja widziłam cena była 159zł ale cóż.
A może poszłabys zobaczyc jaka firma i w necie by sie poszukało.
ja jestem odważna wiec sorrki ale ja w takim futerku czułabym sie świetnie.
 

agattkaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Sobótka koło Wrocka
ej, ale takie futerko to musi BOMBA być! Chętnie bym sobie takie kupiła gdy nie moje osatnie konflikty z całą szkołą zaraz by mnie wszystkie Wieśniaki którymi jest cała szkoła wyśmiały <lol> Może kupie sobie jutro fan club to ci wszystko powiem a i chyba w nastepnym tygodniu jade do galerii dominikańskiej we wrocku to się rozejrze ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ale ta gazeta nadwno była. Ona była wted z takim bryloczkiem delfinkiem.
Ja tam si nie pzrejmuje co ludzie sobe myślą o mnie.
 

agattkaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Sobótka koło Wrocka
ej, ale takie futerko to musi BOMBA być! Chętnie bym sobie takie kupiła gdy nie moje osatnie konflikty z całą szkołą zaraz by mnie wszystkie Wieśniaki którymi jest cała szkoła wyśmiały <lol> Może kupie sobie jutro fan club to ci wszystko powiem a i chyba w nastepnym tygodniu jade do galerii dominikańskiej we wrocku to się rozejrze ;)
no....... widocznie dawno bo w tym nowym walentynkowym fan clubie z ramką (serduszkiem) niema tego futerka... :(
 

moly

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Prosze pomóżcie mi zlaśc w necie zdjęcie takiego cuda. A moze wiecie w jakich skekpach one sa.
Widziłam w gazecie Fun Klub moze ktoś wydził ta gazete a moze ma i wie jak to wyglada. Gazete wydziałam i ogladałam ją w sklepiej.
A chcce pokazac innym jaka chcce kurteczke tylko znajdzicie mi zdjatko. Prosze.
Ta kurtka jest różowa takkie szcztuczne futerko ma i jest do pasa. Widziłam w gazecie że kosztuje 159zł.
http://allegro.pl/item134839005_rozowe_fut..._rozmiar_m.html

http://allegro.pl/item134839005_rozowe_fut..._rozmiar_m.html
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
moly wydaje mi sie autorka tematu juz nie szuka takiego futerka bo to bylo prawie rok temu... :/ (po co odkopujecie bardzo stare tematy???)
 
Do góry