poszukiwane latino techno

Status
Zamknięty.

maverx

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Poszukuje utworkow, albumow lub setow w klimacie latino techno, cos w stylu np. Monika Kruse - latino lover, Alegria - Cuba libre etc. Biore wszystko, nazwy utworow, linki, torrenty... :) bo w googlu albo wyszukiwarkach torrentow ciezko cokolwiek znalezc w tej materi. z gory dzieki :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
to nie ma nic wspólnego z latino a z techno tym bardziej
 

maverx

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
wlasnie tak mi cos nie pasowala ta nazwa, sciagnalem jeden utwor i sie przekonalem ze to wies techno raczej :)
 

maverx

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
dzieki, cos tam sie sciaga. Chociaz nie o tribal konkretnie mi chodzilo, a raczej latino, czyli chyba z elementami muzyki latynoskiej(samba itd.),chociaz nie wiem czy jest taki "oficjalny" gatunek techno lub house, w kazdym razie w wikipedi pod pojeciem muzyka latynoska wystepuja latin house, latin techno, oraz cos co nazwane jest techno cumbia.
 

marcin857

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
najczęściej to latin house tam są te latynoskie melodie, poszukaj w sklepach internetowych, pewnie znajdziesz jakies ciekawe wałki
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
właśnie nie rozumiem tych propozycji z tribalem- przecież to jest muzyka el. oparta na plemiennych dźwiękach. Taka bardziej afryka niż hiszpania.

Co do latin techu to filterhaeds mieli kilka nutek w tych klimatach bodajże
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Yoggi zaczynała od funku przez hip hop do house a pozniej techno, nie chciałabyc utozsamiana z housem, ale ta produkcja to mieszaknka latin techu oraz house
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
no nie wiem, dla mnie to typowy tech, ale nie ma co się kłócić
 

maverx

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Bardzo mozliwe ze cos pomieszalem. Dzieki za pomoc w odnalezieniu sie w meandrach gatunkow :) Znalazlem juz troche tej muzy, roznej i podluznej. Pare torrentow ze skladankami, chociaz teraz zwatpilem czy to jest latin techno, house czy jakis tribal, bo ten kto wstawial torrenta mogl byc takim samym "ekszpertem" jak ja :crazy:
 
Status
Zamknięty.
Do góry