Postura faceta

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Jaki mężczyzna zwróciłby bardziej waszą uwagę (w sensie bardziej by się wam spodobał) Taki bardzo mocno umięśniony, powiedzmy jak kulturysta, umięśniony ale nie do przesady, znaczy się ładnie wyrzeźbione ciało, ale w granicach rozsądku (np. potrafi jeszcze normalnie zgiąć rękę i nie przeszkadza mu w tym za duży biceps). A może nie bardzo umięśniony, w zasadzie normalny, czy też może chudziutki bardzo, albo może też taki przy kości (misiu można by powiedzieć). Albo może nie ma to dla was większego znaczenia?
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
mi najbardziej podobają się faceci, którzy mają ładnie wyrzeźbione ciało. najgorsi są właśnie tacy którzy wyglądają jak same mięśnie.
w sumie nie wiem jak dla Ciebie wygląda facet "umięśniony ale nie do przesady" więc może powiem że normalny. :D

//moim-zabim-okiem.blog.pl/z-serii-mczyni,10980570,n -> o! np ten ma jak dla mnie za bardzo umięśniony brzuch. źle to wygląda.
 

mila1989

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o swingowanie, to uważam, że na pewno to nie dla mnie! Nie wyobrażam sobie, aby na moich oczach mój facet, którego kocham "dotykał" inną kobietę, na samą myśl. Jeżeli Twojemu facetowi znudził się seks z Tobą, to powinniście zacząć sami z sobą dużo eksperymentować w łóżku. Iść do sexopu kupić coś co was zainteresuje. A jeśli nadal bedzie mu nudno z Tobą w łóżku to zostaw go, tym bardziej że on już myśli o seksie z kims innym...
 

Snow Queen

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
W sumie to najbardziej podobają mi się "miśki" ;) .

A odnośnie swingowania - myślę, że facet, który Cię kocha NIGDY nie będzie się z Tobą nudził w łóżku ;) .
 

ania88a

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mężczyzna powinien być postawny, mały brzuszek nie przeszkadza, większy- dla mnie to trochę mało męskie...ale z drugiej strony, jeśli ktoś ma wyjątkowe wnętrze to wzrost i waga nie mają większego znaczenia:)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Może być lekko umięśniony, normalny, chudy, z lekkim brzuszkiem. Tak na prawdę wygląd jest dla mnie czymś neutralnym, np dopiero gdy rozmowa z facetem spodoba mi się, mamy wiele tematów bądź coś mnie po prostu urzeknie w nim może zacząć mi się zewnętrznie podobać

SzklanaDama
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Wysoki, z wyprostowana sylwetką, nie jakiś garbus, lubię raczej szczupłych (nie do przesady) z lekko i apetycznie wyrzeźbionym ciałem ^^
Lubie jak w biodrach jest nieznacznie węższy niż w ramionach :D
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
mnie najbardziej by się podobał facet którego kocham i właśnie dlatego on będzie dla mnie zawsze najpiękniejszy:) obojętnie gruby chudy niski czy wysoki, miłość jest ślepa:)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
mnie najbardziej by się podobał facet którego kocham i właśnie dlatego on będzie dla mnie zawsze najpiękniejszy:) obojętnie gruby chudy niski czy wysoki, miłość jest ślepa:)

Nie jest taka ślepa ;P Jak kogoś poznajesz, to najpierw najczęściej zwraca twoją uwagę wygląd... tym się człowiek kieruje, potem dopiero jak się rozmawiac zacznie to człowieka poznajemy...ale w sumie to też zależy od okoliczności ;)
 

kalomea

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Najważniejszy to jest oczywiście charakter:) Ale jeśli już mam powiedzieć, jaka postura podoba mi się najbardziej to wybieram chudzielców:) Może nie anorektyków, ale przypakowani faceci wyglądają według mnie nienaturalnie... Więc tacy średni bardziej w stronę szczupłych, niż przypakowanych czy "miśków". ;)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ja preferuję sportową sylwetkę :p Szczupły ( ale nie chudy ) i umięśniony w granicach rozsądku. No i koniecznie wysoki :zakochany:

Wysoki, z wyprostowana sylwetką, nie jakiś garbus, lubię raczej szczupłych (nie do przesady) z lekko i apetycznie wyrzeźbionym ciałem ^^
Lubie jak w biodrach jest nieznacznie węższy niż w ramionach :D

Zgadza się :eek:k:
 
Do góry