pośladki i uda! ;(

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
witam. mam problem z biodrami. ogólnie moja budowa ciała jest średnia jeśli tak to można nazwać. mam troche wypukły brzurzek ale przez cały czas jestem w ruchu ponieważ trenuje pływanie + piłke wodną = 6 treningów w tygodniu po 2 godz więc ten brzuszek zmniejsza się cały czas.

Jednak nadmiar tłuczczu doskwiera mi na pośladkach i udach.. znacie jakieś ćwiczenia żeby pozbyć się go??
prosze pomóżcie! mam 168 cm i warze 65 kg.
 

asiulka2016

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
a próbowałas biegać?
może skakanka?
i jedz mniej słodzyczy i nie pij kawy ani innych napojów z dodatkiem kofeiny ;)
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
niania sweet poleciła dobre ćwiczenia :p , na tej stronie znajdziesz oprócz ćwiczeń również informacje o jedzeniu :)
warto zajrzeć sobie do talerza i przemyśleć czego tam nie ma, a czego jest zbyt wiele... ;)
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
hmm moze wymachy nogami? ogólnie pływanie powinno Ci pomóc, moze po prostu potrzeba czasu...

widocznie masz taką budowę ciała, i wiele na to nie poradzisz
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Polecam wykroki. To doskonale ćwiczenie na te właśnie partie.
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
Ja proponuję ćwiczenia BUP :) możesz zapisać się na ten konkretny rodzaj fitnessu, bądź ćwiczyć w domu o ile masz tyle zapału... można też jeździć na rowerze... ale nie przesadzaj widać, że twoja waga nie jest wcale taka wysoka!!! może po prostu spróbuj pozbyć się kompleksów... powodzenia!!
 

Joanne42

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
L-no
Ja własciwie też mam problem, nie chciałam zakladac nowego tematu ale mam nadzieje ze mi cos doradzicie. Wiec tak. Mam 164 cm i waże 48 kg. Jest to waga normalna, tylko chodzi o mój tyłek. Jest na nim spora ilośc tłuszczu (jak moge to tak nazwać) i bardzo brzydko to wygląda, szczególnie jak chodze. Nie nosze przez to przylegających bluzek, bo wszystko widac. Wakacje sie zbliżaja wielkimi krokami i panikuje bo nie wiem jak sie tego pozbyc. Uzywam tej szorstkiej rekawicy, robie naprzemienne prysznice, staram sie codziennie po 10-15 min cwiczyc (wiem, mało, ale brak czasu;) ).
Bardzo prosze o odpowiedz i rade ;)
Z gory dziekuje.
 

inv_

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
jeździj rowerem.
ja przeprowadzilam sie za miasto i codziennie musialam dojezdzac rowerem i pomogło.
 
Do góry